Film Afişi Ortaya Daha Çok! Üstsüz Pozu Olay Oldu

Hususi hayatı ve iddialı paylaşımlarıyla ilgi calip Kategorik Tüzünataç, bu nöbet verdiği üstsüz pozlar ile gündemi meşgul ediyor.

AFİŞİ FENOMEN OLDU

Yaz Yüceil ve Teoman’ın başrolünde düz aldığı gelişmemiş film ‘La Casa bile Raisa Vanessa’nn afişini Instagram hesabından yayınlayan Tüzünataç’a güdük sürede binlerce tabiat geldi.

Düzgün fiziği ile özen calip Çıplak Tüzünataç’ın fotoğraflarını Mustafa Nurdoğdu çekti. La Casa da Papel dizisinden esinlenen bodur film ‘La Casa dahi Raisa Vanessa’nın direktör koltuğunda maharetli insan Sinan Vahim’in oğlu Rafael Pahal buluyor.

BERRAK TÜZÜNATAÇ KİMDİR?

Birsen Zahir Tüzünataç (2 Son Teşrin 1984, Yalova), Türk beyaz perde ve saf oyuncusudur.

Liseyi Antrenör Hususi Lisesi’nde kültürlü, henüz sonraları İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Daha bilahare Number 1 TV’üstelik malumat sunarak ekranlara, Yılmaz Erdoğan’ın Birleştirme İşler filmindeki ufak rolüyle de sinemaya hamle atan Tüzünataç, Hat D’de yayınlanan Eğreti Sahn ‘ta lüks aldı.

Elveda Rumeli ünlü televizyon dizisinde Vahide karakterini canlandırmakta olan aktör dizinin 73. bölümünde, canlandırmış olduğu Vahide karakterinin öldürülmesiyle diziye veda etmiştir.

Öncesizlik dizisinde Şarap rolünde oynamıştır. Show TV’bile yayınlanan Bu Duygu Seni Unutur mu adlı dizide Talih karakterini canlandırdı. en üst Tığ Böyleyiz filminin hem hikayesini yazmış hem dahi başrollerinden birini oynamıştır.

Share: