TOKİ 20 İlde 204 İş yeri küşade artırmayla satışa çıkaracak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişman Hane İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 gelişim yerini 1 Eylül’bile boş artıma ile satışa çıkaracak. müzayede ile gelişim yeri sahibi doğmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara balaban vesile sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar için genel ağ üzerinden online yerine dahi engelsiz artırmaya ortaklık sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si evvelce, 120 kamer vade, Trabzon’birlikte ise %25 peşinat, 120 ay önel ile alabilecek.

artırma 1 Eylül’dahi yapılacak

Yalınlık artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’üstelik yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Meydanda artırmaya ilişik bankacılık hizmetleri ise Türkiye Umum Bankası KAZANÇ ve T.C. Ziraat Bankası SAVUŞMAK aracılığıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri tarafından kabul edilecek.

Satışla ilgilendiren mufassal bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: