NTSO Başkanı Parmaksız: “Beniz yılın hizmetlerine imzamızı kovmak amacıyla adayız”

1 Teşrinievvel tarihinde yapılacak olan Nevşehir Ticaret ve Endüstri Odası (NTSO) Başkanlığı amacıyla NTSO Başkanı M. Arif Parmaksız 6. kere adaylığını açıkladı.

NTSO Başkanı M.Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret ve Endüstri Odası Güruh salonunda çok sayıda üyenin katıldığı bire bir toplantı ile adaylığını açıkladı. Parmaksız burada yaptığı konuşmada, “Beniz yılın hizmetlerine imzamızı kovmak için adayız” şeklinde konuştu. Parmaksız konuşmasında, “Nevşehir Ticaret ve Endüstri Odası Yönetimi ve bizleri destekleyen üyelerimiz ile alay malay gerçekleştirilecek, odamız aza seçimleri üzere, cümle üyelerimize hesap verecek ve bakir dönem amacıyla başlattığımız amiral projelerimiz için bindi isteyeceğiz. Göreve önceki geldiğimiz günden bugüne kadar, Nevşehir sevdalısı adına slogandan, sözden öte, neler yaptığımızı ve yapacağımızı, bire bir matbuat toplantısında teferruatlı yerine açıklayacağım. 1 ekim’bile yapılacak olan Nevşehir Tecim ve Sanayi Odası seçimlerinde gene adayız” dedi.

Üyelerin gelecekteki 25 yıla yönelik ticari arsa sorununu çözdüklerini tamlayan Parmaksız, “benim ve grup arkadaşlarımızın haddinden fazla tafsilatlı süredir hayallerimizi süsleyen amma bugün daha çok gerçeğe dönüştürüp, uygulamaya geçtiğimiz, amiral projelerimizi ve değişik çokça projemizi kişiselleştirmek üzere bire bir ahit henüz aday oldum. Bu projeler bizim şehrimizle helalleşmemiz hesabına çok majör adımlardır. Odamızın 100. kuruluş sene dönemlerini birlikte içine kayran bu tarihi süreçte şehrimizle benzeri bölüm yerine helalleşmek ve 100 yılın hizmetlerine imzamızı alaşağı etmek için adayız” şeklinde konuştu. – NEVŞEHİR

Share: