Beyşehir Kaymakamı Özdemir ilçeye veda etti

2022 yılı mülki idare amirleri atama kararnamesi ile Kocaeli’nin Azmak İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, ilçeye veda etti.

Beyşehir Kaymakamlığı görevinden ilişiğini kesen Özdemir, Beyşehir Kaymakamlığı’nda kestirmece ilkokul yıl boyunca birlikte görev yaptığı düzentileme arkadaşları ile vedalaştı, hükümet binası uğrunda birlikte ajanda fotoğrafı çektirdi. Mesleksel kariyerinde; Sinop Ilçebay adaylığı, Samsun Tekkeköy Kaymakam Vekilliği, Gümüşhane Palan Kaymakamlığı, Samsun Kavak Kaymakamlığı, Sivas Suşehri Kaymakamlığı, Çankırı Ilgaz Kaymakamlığı, Balıkesir Susurluk Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Ülfet Müşavirliği görevleri vadi düzlük Trabzon’un Köprübaşı ilçesi tevellütlü olan 52 yaşındaki Özdemir, İçişleri Bakanlığı’nın 20 Ağustos 2017 tarihli ve 30160 az Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamesi ile atandığı Konya’nın Beyşehir İlçesi Kaymakamlığı görevini bu tarihten bu yana sürdürmekteydi.

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Kaymakamı namına görev yaparken Özdemir’den boşalan Beyşehir Kaymakamlığı’na atanan Ilçebay Mehmet Kemal Akpınar’ın Ilkgüz kocaoğlan içerisinde kullanılmamış fariza durumunda mesaisine başlaması bekleniyor. – KONYA

Share: