Heaventures’in aşama ihya şirketi Heavendev faaliyete geçti!

Şümullü ‘Uygulayım Bilimi ve Im müessis ortağı’ kurgusu ile startup kurucularının uygulayım bilimi liderliği ihtiyacına yanıt veren Heavendev, startuplardan referans almaya başladı. Yetersiz içi ve güçlükle dışı pazarlara sunulması söz konusu mahsulat amacıyla daima eser tasarımı, planlama ve ihya süreçlerinin kurgusunu yapacak ve sürdürülebilir ayrımsız uygulayım bilimi hayat döngüsünü hayata geçirecek bire bir müessis ortağa gerekseme duyan girişimcilerin başvurması bekleniyor.

Dünyaya bollaşmak isteyen alanında ehlihibre ve oyunu yürümek isteyen startup’lara maddesel ve ayni akil yatırım desteği veren evcil yatırımcılık girişimi Heaventures’in bire bir iştiraki olarak kurulan Heavendev, Heaventures müessis ortakları Nurettin Şendoğan ve Utkan Şanda ‘ın mühim danışmanlığında; erken etap girişimleri, zat alanlarında dünyanın en ongun şirketleri haline ilam etmek için kurucuları Barbaros Meze ve Kerem Kuralay liderliğinde  yapılandı ve cümbüş gösteriyor.

Türkiye girişimcilik ekosisteminde başarıya idrak potansiyeli çokça erdemli ve misilsiz fikirleri üreten girişimcilerin bir çoğunun uygulayım bilimi tamamıyla evet de teknolojiye bağımlı ürünlerin tasarım, planlama ve geliştirme ihtiyacını karşılayacak ayrımsız müessis ortağa sahip olmadığından fikri hayata geçirememiş olduğunu tespit olarak ele düz Utkan Şanda ve Nurettin Şendoğan’ın danışmanlığında ve kez göstericiliğinde kurulan Heavendev Hamle Ihya ekibi bu kapsamda desteğe ihtiyacı olan girişimleri ve girişimcileri başarıya fırlatmak amacıyla tıpkı araya geldi.

“DİGİTAL KNOW-HOW YATIRIMI YAPIYORUZ”

Heavendev, yazılım üreten yahut sunduğu deneyimin her noktası yazılıma raci düşünüm, MVP, pre-growth aşamasındaki girişimlere dijital know-how yatırımı yapıyor. Tıpkı zamanda startupların büyüme için gerekli ölçeklenebilirlik ve sürdürülebilirlik gibi yer majör ihtiyaçlarına yanıt verecek 360 evre eser yönetimi ve aktif teknoloji mimarlık  tasarımlarına sahip olabilmesine liderlik ediyor. Teknoloji ve Iz Yönetimi Ekiplerinin kurulmasından, işaret stratejisinin belirlenmesine, geliştirme planından, ürün tasarım süreçlerinin yönetilmesine, aplikasyon ihya mimarisine kadar karar ve konfigürasyon gereken konularda ağırlık alıyor.

“ÜRÜNÜN PAZARDAKİ MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINI ANLAYIP ONA GÖRE DENEYİM TASARLIYOR VE HAYATA GEÇMESİNİ SAĞLIYORUZ”

Barbaros Kortej, işaret yönetimi ve yapıt tasarımı üzerine bir çok ürün yönetimi ekibine liderlik ediyor. Kerem Kuralay ise  teknolojilerin  hayata geçmesindeki genişlik kebir unsurlardan madun bina mimarisi  ve ihya standartları ile teknoloji tercihlerinin yapılması ve  ihya ekiplerinin liderliğini üstleniyor. Şu anne kadar Uçtan Kuyruk Sokumu Kemiği Tesis Yönetimi Platformu, Kıpırdak ekipler üzere  İş Yönetimi, on-line şeriklik ihdas ve mandepsi hizmetleri yürüteç global aynı Registered Agent girişimi ve Organik Ürünler pazarında bire bir Online Koca ve Tedbir Zinciri  uygulaması tevessül etmek üzere ürünlere mütenevvi alanlarda girişimlere teknoloji kurucu ortağı kendisine karışma olduklarını anlatan Barbaros Küçümseme, “Ürünün pazardaki alıcı ihtiyaçlarını anlayıp ona göre repertuvar tasarlıyor ve yer akıllıcasına mimaride geliştirecek ekipleri kuruyor ve onlara önderlik ediyoruz.” diye konuştu. Fikirlerin akla yatkın birikim kurgusuna dönüştürecek akilane teknolojik kurguyu hayata geçirdiklerini söyleyen Soyluluk Kuralay ise “Agile geliştirme prensiplerini startup’a adapte edip Heavendev modelini Girişimlerin Teknoloji ve Işaret kurucu ortağı yerine uyguluyoruz.” açıklamasında bulundu.

Heaventures’ten Boatmate’e envestisman

Heaventures, startup ekosisteminin aksakal ismi Erdem Yurdanur ile güçlerini birleştirdi

Heaventures, Cameralyze’a 3 milyon dolar değerleme üzerinden envestisman yaptı

İşin mutfağından mevrut yatırımcılık girişimi: Heaventures

Share: