Hazne ve Maliye Bakanı Bitkisel Şanlıurfa’da

Hazne ve Maliye Bakanı Nebati Şanlıurfa’de

Nazır Bitkisel dev açılış programı öncesi çalışmaları inceledi

ŞANLIURFA – Kaynak ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın erte Şanlıurfa’birlikte gerçekleştireceği dev küşat programı öncesi kente gelerek tedbir çalışmalarını inceledi.

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan, yarın Şanlıurfa’ya gelerek şişko açılışlar gerçekleştirecek. Erte saat 13.00’dahi 18 Mart Çanakkale Caddesinde gerçekleşecek program öncesi Şanlıurfa’ya gelen Maliye ve Hazine Bakanı Nureddin Nebati, Cuma Namazı namazını Balıklıgöl yerleşkesinde mevcut Dergah Camisinde kıldı. Namazın ardından Ilbay Salih Ayhan ile Balıklıgöl’ü gezen Vekil Bitkisel, balıklara ağızotu vererek vatandaşlarla öz içip kardeş kardeş etti.

Daha sonraları Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın halkla buluşarak şişko açım yapacağı 18 Mart Çanakkale Caddesindeki alana güzeşte Vekil Bitkisel, yapılan icraat hakkında vukuf aldı. Vekil Nebati’ye buradaki incelemelerinde Ilbay Salih Ayhan ile alay malay AK Partili kâh Şanlıurfa milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Haliliye Belediye Reisi Mehmet Canpolat da zevcelik etti.

Share: