AK Parti’nin Bilecik’te ‘Şehir Buluşmaları’ programı

Cumhurbaşkanı ve YANLIŞSIZ Öğür Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla 81 ilde düzenlenen ‘2023’e Akilane Kent Buluşmaları’ çerçevesinde Bilecik’te birlikte tıpkı izlence yapıldı.

Bir restoranda düzenlenen programa SELIM Fırka Genel Başbuğ Yardımcısı Leyla Delimsirek Mahirane, MKYK Üyeleri Davut Çoşkun Şiviloğlu, Mehmet Şanlı Varlıklı, İl Koordinatörü Necati Karagöz, Bursa Milletvekilleri Osman Mesten, Yoldaş Özen, Vildan Yılmaz Gürel, Balıkesir Milletvekilleri Zor Subaşı, Adil Çelik ve Mustafa Canbey katıldı.

Toplantı sonrası gelişmemiş tıpkısı izah özne DÜRÜST Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, “İl ve kaza teşkilatımız, yer ve şehremaneti başkanlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımıza verdiğimiz kahvaltıda bir araya gelerek sorularını cevapladık. Peşi Sıra Bilecik Valimiz Kemal Kızılkaya’yı görüşme ettik. Valimize misafirperverliklerinden dolayı teşekkürname ediyoruz” dedi.

Diğer yandan ‘2023’e Akla Yatkın Kent Buluşmaları’nda Bilecik’e gelen milletvekillerinin rastgele biri ilçelerde teşkilatlarla ortaklık sağlayarak vatandaşların nabzını ölçeceği, sorunları dinleyeceği tabir edildi. – BİLECİK

Share: