YANLIŞSIZ Tümen Kent Buluşmaları Bilecik’te yapıldı

YANLIŞSIZ Parti Umumi Komutan Yardımcısı Leyla Atmaca Maharetli, “Bizim gidip Amerika’dan İngiltere’den mal istememize icap namevcut. Bunu Kılıçdaroğlu’nun da bol anlaması gerekiyor.” dedi.

Dirayetli, partisinin diyar başkanlığınca ayrımsız restoranda planlı “2023’e Akla Yatkın Site Buluşmaları”nda yaptığı konuşmada, 70 ilde toplantıları tamamladıklarını söyledi.

Dirayetli, zaman partinin MKYK üyeleri ve milletvekilleriyle birlikte Bilecik’teki yer çalışmalarını ele alacaklarını söyledi.

Leyla Atmaca Uz, DOĞRU Parti’de “eski yıpranmamış” olmadığını belirterek, “Bugün burada görevde olabiliriz yahut olmayabiliriz. Bu hiç sorun değil. Mefret olan aşk ile içtenlikle koşarak bu sorun için çalışmaktır. Eskisi yenisi olmaksızın bu devlet için ne yapabilirim diye niteleyerek etkin, teşkilatlarımıza say veren, çalışmalarımıza bugüne büyüklüğünde destek vermiş bilcümle teşkilat mensuplarımıza teşekkürname ediyoruz. Amma yıpranmak namevcut ayrımsız aşkla ve şevkle devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Karşılarında iddialı benzeri muhalefet olmadığını kaydeden Maharetli, şunları söyledi:

“20 yıldır yaptıklarımızın üstüne henüz fazlasını semirtmek amacıyla Türkiye Yüzyılı diye niteleyerek iddiamızı ortaya koyuyoruz. Karşımızda bizim iddiamıza yanıt verecek tıpkı ihtilaf bulunmayan. Tığ zaman Halk ittifakı adına elhamdülillah başarılarımıza sükse katmanın, projelerimize proje katmanın ve üretmenin onurunu ve gurunu yaşıyoruz. Karşımızda ise vakit kaybetmeden ayrımsız 6’lı masa kurmuş bu masanın etrafında oturup adayını belirleyememiş, öz içlerindeki kavgalarını bitirememiş ve bunun neticesinde milletin önüne aynı proje koyamamış, hangi yapacaklarını elan belirleyememiş özlük prensiplerini ve ilkelerini hiçe sayarak hemen o masanın etrafında oturmanın zulmünü ateş parçası 6’lı ayrımsız takım görüyoruz.”

“Bu ülkede başörtüsüne benzeri çaput parçası diyen insanlarla bu ülkede eşit ödeyen insanların hep değerlerini yitirerek bir masada oturmasını hayretle izliyorum” diyen Kankızıl, şöyle devam etti:

“Demincek Kılıçdaroğlu imdi ‘başörtüsü ile ilişik yasa teklifi veriyoruz’ dedi. Verdikleri teklifin başörtüsü sorunu olmayan tıpkısı ülkede baştan benzeri ruzname tevlit çabası olduğunun farkındayız. Bu işe helalleşme diye niteleyerek başladılar. Neyin helalleşmesi? Ilk bunun farkına varmaları gerekiyor. Bu ülkenin insanlarını evvel sağcı solcu diye niteleyerek ayırmaya çalıştılar. Türk-Kürt diye niteleyerek ayırmaya çalıştılar, Alevi-Sünni diye bölmeye çalıştılar. Başörtülü başı belirgin diyerek bölmeye çalıştılar.”

Kemal Kılıçdaroğlu’nun İngiltere’ye yaptığı ziyareti eleştiren Kankızıl, şunları söyledi:

“Türkiye’nin ağız ağıza sivil, demokratik ve özgürlükçü aynı anlayışla zat sivil Anayasası’nı yapabilme gücüne erbap tıpkı Türkiye olması gerekiyor. Daralan ekonomilere karşın büyümeye bitmeme ediyoruz. 2023 yılında Türkiye’yi haddinden fazla elan faal benzeri mutluluk haline getirmeye hazırız. Bizim gidip Amerika’dan İngiltere’den mülk istememize lüzumlu yok. Bunu Kılıçdaroğlu’nun bile bereketli anlaması gerekiyor. Gidip oralarda dolaşarak Türkiye’nin itibarını düşürmeye çalışmasın. Tekmil tersine özlük itibarını düşürerek ülkeye dönmüştür. Biraz aktarılma önceki bizim akan açığımızın mızrap satışıyla kapatılmaya çalışıldığını argüman etti temel mugayeret lideri Kılıçdaroğlu. Hakeza tıpkısı acziyet cins mi, böyle ayrımsız feraset olabilir mi? İktidara geldiğimiz günden bu yana bu ülkedeki uyuşturucunun bitirilmesi amacıyla balaban aynı mücadelenin içine girdik. Cemi terör örgütlerinin mecmu barışma kaynağı maatteessüf bu uyuşturucudur. İşte onların pazarını kapatmaya çalıştığımız üzere sesi anne ihtilaf partisi liderinden duyuyoruz. Haddinden Fazla çığlık ve çokça yazık. Birilerinin talimatlarıyla yurt dışından mevrut talimatlarla bilemiyoruz o altılı ganyan masaya gelen talimatlarla bunları konuşuyor. Bunu milletimizin takdirine bırakıyoruz. Tığ bu büyüklük için üretmeye bakım etmeye devam edeceğiz.”

Programın ardından Ilbay Eksiksizlik Kızılkaya ile makamında mülaki gök bilimi, elan bilahare esnafı musahabe etti.

Share: