MKYK üyesi Kavşak ve İl Başkanı Bozan’a teşekkür

Yeniden Bol Bolamat Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, MKYK üyesi ve Erzurum sorumlusu Tutkun Kavşak ile kısa azıcık ilk Erzurum İl Başkanlığına atadığı Adnan Bozan ve teşkilatına övgüler yağdırdı.

Yeniden Refah Partisinde geçtiğimiz aylarda İl Başkanlığına getirilen Adnan Bozan ile Erzurum sorumlusu ve parti MKYK üyesi Tutkun Çat, yaptıkları kudretli çalışmalarının karşılığını Umumi Başbuğ Dr. Fatih Erbakan’dan teşekkür ile aldılar.

Ankara Parti Umumi merkezinde yapılan MKYK toplantısı ve akabinde gerçekleşen İl Başkanları toplantısında Erzurum ön plandaydı. Toplantıların ardından Baştan Refah Partisi İl Başkanı Adnan Bozan yanında İl Başbuğ yardımcıları ve MKYK üyesi aynı zamanda Erzurum sorumlusu Sınırlanmış Çat ile gelişigüzel Umumi Başkan Dr. Fatih Erbakan ile özel ayrımsız müzakere toplantısı gerçekleştirdiler. Toplantıda Baştan Bolluk partisi MKYK Üyesi ve Erzurum Sorumlusu Mecbur Kavşak ile İl Başkanı Adnan Bozan, ilkin teşkilatlanma çalışmaları oluşmak amacıyla Erzurum ile ait teferruatlı bilgileri Genel Başkan Fatih Erbakan’a ilettiler.

Erbakan’dan teşekkürname geldi

Yeniden yapılanan Erzurum İl teşkilatının çalışmalarını çokça yakıdan strateji ettiğini ve takdirle karşıladığını rapor eden Umumi komutan Fatih Erbakan ise, “Erzurum’dahi gösterişli çalışmalarınızın olduğunu sıkı biliyorum. Erzurumlu kardeşlerimin bile partimize olan teveccühlerini üstelik görüyorum. Partimiz adına ayrımcı değil birleştirici ayrımsız politika hesap ile insanlarımıza hizmet amacıyla çıktığımız bu yolda bize paydaşlık gösteren ve partimizi iktidara tasrif etmek üzere elini taşın altına koyan herkese çokça teşekkür ediyorum. Erzurum il ve kaza teşkilatlarımızın duyarlılığı beni daha birlikte mutlu etti “dedi.

Toplantı sonrasında Erzurum İl Başkanı Adnan Bozan, İl başbuğ yardımcıları ve MKYK Üyesi bir zamanda Erzurum Sorumlusu Sınırlı Çat ile alay malay objektiflere afur tafur veren Umumi Başbuğ Fatih Erbakan Erzurum İl Başkanı Adnan Bozan’a birde teşekkür belgesi verdi. – ERZURUM

Share: