Menemen FK’de Yüksek Ibdai fırtınası

Menemen FK’nin 32 yaşındaki santrforu Ulu Ibdai, 11 maçta attığı 7 golle takımını sırtlıyor. Tecrübeli golcü, TFF 2. Öbek Parafin Kol’ta gol krallığı yarışının zirvesinde vadi alıyor.

TFF 2. Kütle Beyaz Zehir Grup ekiplerinden Menemen FK, sıkışık aldığı 2 galibiyetle yeniden şahika yarışına karışma oldu. 12. haftası tamamlanan ligde 6 yengi, 2 el birliği ve 3 kaybetme (1 hafta ERKEK geçildi) elde fail zerrin-lacivertli takım, 20 nokta toplayarak namına 4. tam düzlük buldu. Lider Şanlıurfaspor ile beyninde 3 nokta olan İzmir temsilcisi, nüsha tezyit üzerine da iş yaşamıyor.

Yüce Ibdai fırtınası

11 haftada 18 posta gol sevinci ateş parçası Menemen FK, 21 gollü Esenler Erokspor ve 19 gollü Şanlıurfaspor’un peşi sıra 18 gollü Amed Sportif ile bu arada yeryüzü fazla gol atan üçüncü mızıka konumunda düzlük alıyor. Sarı-lacivertlilerin attığı gollerde ise bildirme çok Mehabetli Ibdai’ün imzası bulunuyor. 32 yaşındaki golcü şu esas kadar 7 kat gol atma başarısı gösterdi. Görmüş Geçirmiş santrfor, Bursasporlu Enver Cenk Delicesine ve Şanlıurfasporlu Er Albinos ile beraber TFF 2. Grup Parafin Kol’ta 7’şer golle gol krallığının zirvesinde bulunuyor.

Menemen FK’de Muhammed Enes Yılmayan 4, Berrak Alkurt, Ferhat Çulcuoğlu ve Emre Kırıcı ise 2 golle nüsha üreten başka adlar oldu. – İZMİR

Share: