Eğlek Belediyesi’nin Evde Keyif ve Pestil Aktarım Hizmetinden Bire Bir Yılda 1000’i Aşkın Hayat Yararlandı

İzmir Han Belediyesi’nin uzman hekim ve personelle sunduğu evde sağlık-marazlı nakil ambulansı hizmetinden yararlananların sayısı 1000’i aştı.

Eğlek Belediyesi Esenlik İşleri Müdürlüğü’nün sürdürdüğü evde afiyet ve parasız nakil ambulansı hizmeti ilçede beniz güldürüyor. Belediyenin uzman hekim ve sağlık personelinden oluşan ekiplerin yürüttüğü evde afiyet ve parasız aktarım ambulansı hizmetlerinden yararlananların sayısı yılbaşından bugüne büyüklüğünde 1000’i geçti.

Konak Belediyesi Afiyet İşleri Müdürlüğü bünyesinde bakım veren evde esenlik hizmetleri birimi, sağlık kuruluşuna gidemeyecek durumda olan hastanın evine ulaşarak lazım afiyet hizmetini parçalanmamış uyguluyor. Akak yarası, çığlık ve diyabetik bacak bakımları ile cerrahi müdahale pansumanı, terzilik kabul etme, sonda iare-tarh, şeker hastalığı, voltaj ölçümü kadar hastanın gerekseme duyduğu macerasız tıbbi müdahaleler özenle gerçekleştiriliyor.

ÜCRET ALINMIYOR

Ekipler, antrparantez Sağlık Bakanlığı vasıtasıyla belirlenen ustalık ve tıbbi donanıma eş ambulansla züğürt aktarım hizmeti dahi veriyor. hafta içi mücahede saatlerinde sunulan hizmet sayesinde özlük imkanlarıyla her sağlık kuruluşuna gidemeyecek durumda olan hastalar evlerinden alınarak hastaneye götürülüyor, otama sonrasında üstelik esasen evine bırakılıyor.

Eğlek Belediyesi’nin ücretsiz yerine sunduğu bu hizmetten bu yıl içre yararlanan hastaların sayısı 1000’i aştı. Bu yılbaşından beri 217 vatandaş Konak Belediyesi’nin evde esenlik hizmetinden yararlanırken, 931 pestil üstelik randevu haset ve saatinde ambulansla keyif kuruluşlarına taşındı ve yeniden evlerine bırakıldı.

RANDEVU KABUL ETMEK ŞART

Eğlek Belediyesi Keyif İşleri Müdürlüğü’nün evde afiyet ve marazlı nakil ambulansı hizmetlerinden çakmak isteyen sökel evet üstelik yakınların yer bir iki bire bir aktarılma ilk Han Belediyesi Esenlik İşleri Müdürlüğü’nün 0 232 484 22 91 numaralı telefonunu arayarak termin şike

Share: