İYİ Fırka lideri Akşener bu tepkiyi beklemiyordu: İttifak yaptığınız insanlar buna amil oldu

2023 seçimleri üzere işi eli sıkı markajcı ve el diyar gezerek vatandaşlarla kardeşçe fail İYİ Öğür lideri Meral Akşener’in eskimemiş durağı Mersin Ağacı oldu. İl Başkanlığı’nda partililerle tıpkısı araya mevrut Akşener, partiye katılan kişilere rozet, evlilik hazırlığı özne tıpkı tekme dahi belgi yüzüklerini taktı. Elan sonra Mersin’i Kalkındırma ve El Birliği Derneğince planlı “Ben Kadınım Umudun Adıyım” programına karışmak için Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi’hangi güzeşte Akşener, burada bir vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN 4 BİN İNSAN ÇIKARILDI”

Kucağında çocukla Akşener’in yanına gelen Mehmet Uyanık, “Büyükşehir Belediyesi’nden 4 bin âdem çıkarıldı haberiniz var değil mi? İttifak yaptığınız insanlar buna sebep oldu.” ifadelerini kullandı. Akşener’in, “Mersin’üstelik inikat yapmadık.” şeklinde kıymet verdiği Bitirmiş, korumalar ve partililer vasıtasıyla uzaklaştırıldı.

“KÜÇÜMSEME VERMİŞTİNİZ HANGI OLDU?” DİYE SORMAYA GELDİM

Cingöz, gazetecilere, 7 sene 4 kamer çalıştığı Büyükşehir Belediyesi’nden nahak şekilde işten çıkarıldığını argüman ederek, şunları kaydetti: “Nahak şekilde işimden edildim. Ego bunu çarşıda Meral Başkan’a söylediğimde gereğini yapacağı üzerine kortej verdi. Ben bile demincek ‘Söz vermiştiniz hangi oldu?’ diye niteleyerek sormaya geldim. Korumalar aldı itekledi beni.”Share: