CHP Heyeti Tepebaşı’nda Türkiye’nin İlk Aptal Site Projesini İnceledi

Tepebaşı Belediyesi’nin Türkiye’bile ilk ve tek olma özelliği haiz, bir numara zürriyet aptal şehir projesi Remourban’ın uygulama alanı Melih Cenk Yaşam Köyü’nü yerinde inceleyen TBMM Başkanvekili ve CHP Kocaeli Mebus Haydar Akar, CHP Ekip Başkanvekili ve Sakarya Mebus Engin Özkoç ile CHP Bilecik Saylav Yaşar Tüzün, muvaffakiyetli çalışmalarından çevre Tepebaşı Belediye Reisi Ahmet Ataç’ı tebrik etti.

TBMM Başkanvekili ve CHP Kocaeli Saylav Haydar Akaret, CHP Takım Başkanvekili ve Sakarya Mebus Açık Deniz Özkoç ile CHP Bilecik Saylav Yaşar Tüzün, Tepebaşı Şehremini Ahmet Ataç’ın konuğu adına Tepebaşı Belediyesi’nin projelerini durumunda gördü. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ve Eskişehir Büyükşehir Şehremini Yılmaz Büyükerşen’in dahi katıldığı ziyarette Ataç, konuklarına merkezleri tanıttı.

BİRİMLERİ İNCELEDİLER

Konuklar önceki namına bir numara çocuk Türkiye’deki evvel ve biricik çokbilmiş şehir projesi olan Remourban’ın uygulama alanı olan Melih Çekişme Dirim Köyü’nde düz düz birimleri inceledi. İbrahim Ethem Kesikbaş Engelliler Spekülasyon Atölyesi’ni, Fizik Tedavisi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ve Alzheimer Konuk Evi’ni müzakere fail misafir gök bilimi daha bilahare Mukavemetli Özöğüt Dirim Merkezi ile Tepebaşı Belediyesi’nin pandemiden hava yaşamını yitiren esenlik çalışanlarının isimlerini ölümsüzleştirmek üzere hayata geçirdiği ‘Varlığınız Sağlığımız Anıtı’nı bile yerinde gördü.

Ataç proje ve çalışmalara ilgili bilgiler aktarırken, uluslararası düzeyde Türkiye’ye ilk defa kazandırılan ödüllerden üstelik bahsetti. Konukları üstelik çalışmalarından ötürü Ataç’ı tebrik kartı ederken, başarılarının devamını diledi.

Share: