İlçe Inanma Müdürü Dr. Şanlı Özgan veda etti

Bilecik’in Osmaneli ilçesinden Edirne’ye atama olan İlçe Emniyet Müdürü Dr. Mürtefi Özgan personeli ile vedalaşarak görevinden ayrıldı.

Duygu dolu anların yaşandığı vedalaşma programında konuşan İlçe Emniyet Müdürü Dr. Şanlı Özgan, 4 sene birlikte çalıştığı say arkadaşlarına teşekkürname etti. her bir personeli ile bir tane biricik mülaki helallik isteyen, çalışmalarında kolaylıklar dileyen Dr. Özgan, 4 almanak görev süresi süresince kendisine bindi olan iş arkadaşlarına ve Osmaneli halkına teşekkür etti.

Itimat Müdürü Dr. Özgan, konuşmasında, “4 yıl sizlerle gelişigüzel müşterek Osmaneli’nin varlık ve refahı üzere mücadele ettik. Bu it canlı himmet koşulları sırasında verdiğiniz katkı ve üstün gayretlerden kıran hepinize teşekkürname ediyorum. Bu süre zarfında birbirimize hakkımız eski gibi. Ben hakkımı helal ediyorum, sizler bile hakkınızı helal ediniz. Sizlerle var oldum, imkansızları ve zorlukları sizlerle gelişigüzel aştık. Bütün bu arada zihayat olduk. Bugünden sonradan yolunuza bensiz devam edeceksiniz. Bana inanıp güvendiğiniz ve destek olduğunuz amacıyla haddinden fazla teşekkür ediyorum. Gine hepiniz hakkınızı helal ediniz. Allah’a güç olun” dedi. – BİLECİK

Share: