Acımasız kayakseverler Palandöken’e geliyor

Palandöken Kayak Merkezi, 2022-2023 kayak sezonuyla alay malay Rusları yeniden ağırlamaya hazırlanıyor.

Palandöken Ski Merkezi yeni sezonu açmaya hazırlanırken, ayrımsız taraftan birlikte acenteler aracılığıyla Rus kayakseverleri getirmek için anlaşmalar yapılıyor. Kayak sezonu boyunca haftada iki posta Rusya’dan charter seferi yapılacak.

Moskova’daki acente temsilcileri, Erzurum Palandöken Kayak Merkezini gezerek işletmelere taleplerini anlattı. Sezonu yoğun dolu geçirmeye hazırlanan Palandöken Kayak Merkezinde mevsim öncesi rezervasyonlar birlik hızıyla sürüyor.

Ramada By Wyndam Erzurum Umumi Müdürü Kasıt Altuğ Kargı, “Erzurum’un kayak merkezinin Moskof misafirlerle ve acentelerle haddinden fazla tafsilatlı süredir ilişkileri devam etmekte. Herhangi Bir sene olduğu kabil bu sene dahi bağırsak ahzüita misafirlerimizin birlikte Polonya’dan, Rusya’dan ve özge ülkelerden misafirleri kabul etmeyi amaçlıyoruz ve hedefliyoruz. Bu yıl Rusya’nın genişlik şişman seyahat acentesi ile hem şehir merkezinde kâin oteller hem da Palandöken Dağı’nda kâin oteller kendisine özel tıpkı sözleşme imzaladık. 29 Boşluk bakımından Rus misafirlerin Erzurum’a çetin bire bir şekilde geleceklerini tutum ediyoruz ve bu zaman Acımasız misafirler ağırlıklı olarak Palandöken’dahi kış mevsimini geçirmeyi hedefliyoruz. 29 Mabeyin itibarıyla önce iki uçağımız Erzurum’a inecek. Daha sonra haftalık ve 5 günlük periyotlarla misafirlerimiz mart sonuna büyüklüğünde Erzurum’u musahabe etmiş olacaklar. Şu anda bati ayrımsız şekilde özellikle yılbaşı için rezervasyonlar başladı. Sömestr dönemi için bile çetin tıpkısı arzu var hem çöz pazardan hem bile dış pazardan” diyerek konuştu.

Ayrıca, Rusya’da etkin 45 nefis acente grubu Erzurum’bile otelleri gezdi, ski merkezinde incelemelerde bulundu. Erzurum’daki otelleri gezen acente operatörleri kentten memnun ayrımsız şekilde ayrıldı. – ERZURUM

Share: