Ramada Erzurum’da kapılarını açtı

Ramada By Wyndham şehir oteli Erzurum Yıldızkent Şehir Hastanesi karşısında hizmete açıldı.

Erzurumlu işadamı İbrahim Kırküzer ve İshak Kırküzer kardeşler aracılığıyla Erzurum’un turizmine istihdamına yardım düzenlemek gayeli ve acun markası olan Ramada oteli zaman matbuat mensuplarına tanıtıldı.

Ramada by Wyndhem Erzurum 26 m2-66m2 arasında değişen 1 Junior Suit, 12 Deluxe, 81 Superior hep 94 görüş ile 200 yaşama yetenek ile hizmete girdi. Ayrıca yapılan yatırımda Starbucks konseptli RMD Cafe, Artze Restaurant 425 m2, Develik Derinti salonu 115 m2, Lobby ve Lobby amerikan bar, Fitness salonu 125 m2, Sauna-alışılmamış havuzu ile ıslak hacim alanları de bulunuyor. Çatı ayrıca son uygulayım bilimi ile planlanarak, merkezi yerden sıtma sistemi, odalarda antrparantez VRF sistemi, güvenli yaşam alanları sunuluyor.

Palandökende vadi isteği

Ramada By Wyndam Erzurum Genel Müdürü Tasavvur Altuğ Kargı, Kayak ayırmak için otelimize gelecek olan evcil ve yabancı turistlerin Palandökende kendilerini yabancı hissetmemeleri noktasında Palandöken Kayak Merkezi’nden ayrımsız vadi talebinde bulunduklarını söyledi.

Diğer otellerin Palandöken’de bir nice imkana topluluk olduklarını, acun markası Ramada’ya birlikte tıpkısı yerin tahsis edileceğini şimdilik bire bir sıkıntının olmadığını üstelik tabir etti. – ERZURUM

Share: