YEPYENI Marketler’in mağaza sayısı 10 bini aştı

2022 yılının evvel 9 ayında 894 yeni mağaza açan YADIRGATICI Marketler’in toplanmış mağaza sayısı 10 bin 141 oldu.

YEPYENI Marketler’den yapılan açıklamaya göre, iştirak, 2022 yılı 3’üncü çeyrek altın finansal sonuçlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (CILT) bildirdi.

Buna göre 2022’nin temmuz, ağustos ve ilkgüz aylarında 283 oluşmak için 9 ayda 894 yıpranmamış salon elan açan YEPYENI Marketler’in toplanmış salon sayısı 10 bin 141’e ulaştı. YEPYENI Marketler’in iş hacmi akarsu ise 2022 yılının geçmiş 9 ayında güzeşte yılın aynı dönemine bakarak yüzdelik 99 artarak 40,6 bilyon TL oldu.

-“Eskimemiş yatırımlarımızla muvaffakiyetli benzeri dönemi daha geride bıraktık”

Açıklamada değerlendirmelerine kayran verilen ALIŞILMAMIŞ Marketler CEO’akarsu Kasıt Demirel, mali anlamda muvaffakiyetli tıpkı dönemi henüz geride bıraktıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Emin ve birinci sınıf ürünleri sunma uygun fiyatlarla müşterilerine sunan ŞOK Marketler kendisine 10 bininci mağazamızı açmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Ayrıca ilk 9 ayda Van, Nevşehir, Aydın, Malatya, Bandırma ve Çatalca’da doğmak amacıyla 6 kullanılmamış depo henüz açarak bakım ağımızı genişlettik. Bunun yanı sıra, müşterilerimize sunma bol aksata deneyimini sunmak için e-tecim ve dijitalleşmeye balaban önem veriyoruz. Müşterilerimizin iri sargı gösterdiği online tecim uygulamamız Cepte ŞOK ile online alışverişi tercih fail müşterilerimize market fiyatlarıyla eve ücretsiz teslimat hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin ciharıyek beraberinde sürdürdüğümüz yatırımlarımız ve cins olan en akıllıca seviyede tuttuğumuz fiyatlarımızla hem müşterilerimiz hem birlikte mevki ekonomisine katkı sağlıyoruz. Son çeyrekte de müşterilerimize selis ve nitelikli hizmet sunmaya, yatırım ve istihdamımızı artırmaya bitmeme ederek 2022’yi gelgel verici mali rakamlarla tamamlamayı hedefliyoruz.”

Share: