Ünlüler, doğum gününe akış etti

Ünlüler, doğum gününe atak etti

İSTANBUL – Ünlü organizatör Mustafa Bozkurt ile oğlu Mehmet Okyanus Bozkurt, âşık ve güfteci Ahmet Selçuk İlkan, iş adamı Erol Yükseloğlu amacıyla planlı veladet haset kutlaması unutulmaz anlara hayalet oldu. Birçok adlı ismin akın ettiği tevellüt gününde yapılan gösteriler davetlilerden tüm perese aldı.

Organizatör Mustafa Bozkurt, şair ve güfteci Ahmet Selçuk İlkan, iş adamı Erol Yükseloğlu ve Mustafa Bozkurt’un oğlu Mehmet Okyanus Bozkurt’un bakir gözyaşı günleri üzere unutulmaz bir akşam organize edildi. Bir Nice adlı ismin misafir olduğu geceye Ahmet Selçuk İlkan’ın şiirleri, Mustafa ve Okyanus Bozkurt’un ağabey gösterisi ile Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün esprileri damga vurdu. Magazin ve hisse senedi dünyası ile bir nice adlı âdem evladı gecede dostlarını serbest bırakmadı.

Şarkılar onlar üzere söylendi

Doğum haset kutlamasında sahneye sâdır Safiye Soyman ve Üstün Öztürk, Ferman ve Alem Yer çifti, Çolpan ve Mehmet Dalmaz çifti, Hedef Başaran, Selçuk Ural, İlyas Tığ, Sinan Zorbey, Dora ve Ahmet Altınbaşak, Gönül Beyazca, Merve Akıncı, Adnan Orhan, Sami Aksu, Aygün Karadoğan ve Çilem Tütün, Erol Ersoy Korkusuz şarkılarını seslendirdi. Sanatçılara Aranjör Sedat Sakarya ve Orkestrası eşlik etti. Dans ekibinin hazırladığı gösteriler bile davetlilerden kamu grado alırken, yiğit oyununa birlikte gusto yağdı. Şenol İpek’in sunuculuğunu yaptığı gecede bir nice majör insanoğlu yer aldı.

Share: