Sonuç dakika haberleri… Payitaht EDAŞ, yılın geçmiş yarısında Çankırı ve Kırıkkale’de yatırımlarını tamamladı

Başkent Faaliyet Dağıtım SAVUŞMAK (EDAŞ), Çankırı ve Kırıkkale’de yılın ilk yarısında bakım, yenileme ve envestisman çalışmalarını tamamladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Hükûmet Merkezi EDAŞ yılın ilk yarısında koyduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Çankırı’da bakım verdiği kaymakamlık ve köylerde kâin 994 tenvir armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 31 pano ile 31 trafo ve 2 dağıtım merkezini üstelik doğrudan geçirdi. Ayrıca kentte 27 kilometrelik hattın bakımı üstelik tamamlandı.

Toplam 5 kilometrelik yeni kablo döşeyen Payitaht EDAŞ ekipleri, kentte 121 yeni ışıklandırma armatürünün montajını da tamamladı. Antrparantez eskimemiş 5 neşelilik panosu ve 4 dönüştürücü merkezi montajı de tamamlandı.

Kırıkkale’nin Eşkâl, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Karakeçili, Yahşihan Akkuş, Izdırap ve Sulakyurt ilçelerinde 10 bin 676 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 11 pano ile 11 trafo ve 2 skor dağıtım merkezini bile elden geçirdi. Ayrıca kentte 1.914 kilometrelik hattın bakımı tamamlandı.

Kırıkkale’üstelik toplanmış 35 kilometrelik eskimemiş kablo döşeyen ekipler, kentte 424 yıpranmamış tenvirat armatürünün montajını da tamamladı. Antrparantez kullanılmamış 2 canlılık panosu ve 2 trafo merkezi montajı birlikte tamamlandı.???????

Share: