Sanatkâr Suna Koçal, eserlerini Almanya’da sergiledi

Hars ve Turizm Bakanlığı Sanatçısı Suna Koçal, Almanya’nın Bonn Bad Godesberg şehrindeki Tarihi Am Haus Zaman Der Redoute binasında 4 branştan eserlerini sergiliyor.

9 EKİM’E KADAR DEVAM EDECEK

‘Hiçbir karşılaşma düzgün değildir’ sloganıyla 9 Ekim’e kadar eserlerinin sergileneceğini söyleyen Sanatçı Suna Koçal, Almanya’da zinde Türk hemşerilerini sergiyi görmeye davet etti. Açılışı zaman özne Koçal, Türk Başkonsolosu Turhan Kaya, Bonn Bad Godesberg Şehremini Michael Wenzel ve DTG(Deutsch-Türkische Gesellschaft) Başkanı Emine Emel Yıldız’a değerli himayelerinden kontekst teşekkür etti.

“ZİYARETLERİNİZİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ”

Yalovalı Sanatkâr Suna Koçal, ‘hiçbir maç düzgün değildir’ sergisini sunmaktan bahtiyarlık duyduğunu belirtti. 4 branştan eserlerinin sergileneceğini söyleyen Koçal, “Kestirmece 13 yıl sonra Rüzgâr Godesberg’daki sergide ebru, tiran sanatı, tezyin ve minyatür alanında eserlerimi sanatseverler ile buluşturacağım. Ziyaretlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Sergiye girişlerimiz ücretsiz olacak. Emek saatleri ise Çarşamba gününden Muamele gününe 14:00 ve 18:00 saatleri ortada olacak. Yalova’dan destek veren tamlık dostlarıma antrparantez teşekkürname ediyorum. İmkanı olanları, Tarihi Ferç Haus An Der Redoute binasına davet ediyorum” dedi.

Share: