Samsunspor ile Boluspor 64. randevuya çıkıyor

Spor Kaba Et 1. Lig’in 10. hafta mücadelesinde karşılaşacak Samsunspor ile Boluspor, resmi müsabakalarda 64. sefer birbirlerine rakip olacaklar.

Samsunspor ile Boluspor daha geçmiş 63 el birbirlerine rakip oldu. Bu iki takımın karşılaşmalarında 23 kere Samsunspor, 28 el üstelik Boluspor sahadan galibiyetle ayrıldı. 12 maçta ise etraf puanları paylaştı. İki mızıka ortada Samsun’da oynanan maçlarda 17 sefer Samsunspor, 5 nöbet Boluspor kazandı. Samsun’daki 8 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı.

Mücadele öncesinde Boluspor 8 maçta 4 yengi, 3 el birliği ve 1 bozgun alarak 15 puan topladı. Rakip filelere 9 gol gönderen Bolu temsilcisi kalesinde ise 4 gol gördü. Boluspor, bu sezon deplasmanda oynadığı 3 maçta 2 yengi ve 1 kardeşlik alarak hiç mağlup olmadı.

Karadeniz temsilcisi Samsunspor ise bu mevsim oynadığı 9 mücadelede 3 galibiyet, 4 muadele ve 2 yenilme alarak 13 benek toplayabildi. Rakip filelere 12 gol gönderen al-beyazlılar, kalesinde ise 9 gol gördü. Samsunspor bu sezon zat sahasında oynadığı 4 maçta 2 yengi, 1 kardeşlik ve 1 yenilme aldı.

23 Teşrinievvel Münasebet günü saat 19.00’da 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanacak karşılaşmayı Birey Cengiz, Oğuz Kaan Çalışır ve Eksiksizlik Mavi hakem üçlüsü yönetecek. – SAMSUN

Share: