OTOMOBİL HIRSIZLIĞINDAN YAKALANAN ŞÜPHELİNİN CİNAYETTEN ARANDIĞI ORTAYA ÇIKTI

İSTANBUL’da  otomobil çalan 2 berbat yakalandı. Çok sayıda evden de hırsızlık yaptığı belirlenen şüphelilerden birinin ise, cinayetten arandığı ortaya daha çok. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardındna adliyeye atıf edildi.

Güvenlik Yazıhane Müdürlüğü Oto hırsızlık Devir Amirliği ekipleri makine arakçı iki şüpheliyi tespit etti. Çalışmalar sonucu şüphelilerin çokça sayıda otomobil çaldıkları ve evlerden arakçılık yaptıkları belirlendi. Düzenlilik azrail kayıtlarını inceleyen ekipler, şüphelilerin kimliklerini birlikte belirleme etti.  Görüntülerde, şüphelilerin park halindeki bir otomobili çaldığı ve aynı evden eşyalarla çıktıkları görülüyor.

CİNAYETTEN ARANDIĞI ORTAYA ÇIKTIOto Hırsızlık Seksiyon Amirliği ekipleri önceki bölüm yaptıkları operasyonda  şüpheliler Meram D.(33) ile Ümit H.(35)’i gözaltına aldı. Şüphelilerden Misyon D.’nin henüz önceden 39, Beklenti H.’nin ise 21 yanlışlık kaydı olduğu belirlendi. Yapılan çalışmalarda şüphelilerden Ümit H.’nin ayrıca bile bile insan öldürme suçu cihetiyle 25 sene mukannen hapishane cezasıyla arandığı ortaya imdi. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye irsal edildi.

– İstanbul

Share: