QNBEYOND Tesri Programı’nın 4. bölüm girişimleri anlaşılan oldu

QNB Finansbank bünyesindeki QNBEYOND Hızlandırma Programı’nın dördüncü dönemine kabul edilen sekiz hamle açıklandı. Şeş kamer süreyle hayatiyetli tıpkı mentor zıkkım, onlarca iş ortağı, QNB Finansbank’ın c-level benzeri yöneticisiyle beraber iş ve teberru desteği kabil çok sayıda olanaktan yararlanacak girişimler, Ekim 2022’dahi Şov Day ile programdan mezun olacaklar.

QNBEYOND Tacil Programı’nın dördüncü dönüş girişimleri ortada fintech/insurtech, proptech, blokzincir, sosyal, B2B SaaS kabil alanlara odaklanan girişimler saha alıyor.

QNBEYOND dördüncü çevrim girişimlerinde; küresel odaklı SaaS iş modelleri, bireşimli zeka teknolojisini kullanan yahut kullanımını kolaylaştıran ürünler, heveskâr toplumsallaşma uygulamaları, yurt ve tertipsiz çözümleri, fintech’ler, sigorta teknolojileri ve blokzincir teknolojisinin mahremiyet ve asayiş yönüyle kullanıldığı araçlar hücre çarpıyor.

2021’bile tamamlanan üçüncü dönemde 8 aşama QNBEYOND mezunu olurken; bu girişimlerden ikisi, Magnetiq ve Ango AI, QNBEYOND Ventures’dan yatırım aldı. Ayrıca sekiz kadem QNB Finansbank ve iştirakleriyle 9 değişik projede büyük yetenekli iş birliğine gitti.

QNBEYOND’un topluluk olduğu işlek mentor zıkkım, hisse senedi ortakları ve c-level becerikli desteği

Kesim profesyonelleri ve QNB Finansbank çalışanlarından oluşan 130 kişiyi çok ve dinç ayrımsız mentor ağına sahip olan QNBEYOND, girişimcilerin ihtiyaç duyabileceği az daha kamu konular üzere alanında ehlivukuf bir mentora eş.

Ayrıca hızlandırma programına katılan girişimlere; Amazon Web Services, Google Cloud, Microsoft Azure ve Digital Ocean kabil servis sağlayıcılar, Hubspot, Notion, Docsend, Lokalise, Miro, Remote, Asana gibi ecnebi servisler ve Fol, iyzico ve TalentGrid kadar şirketlerden on binlerce dolar mesabesinde iskonto fırsatı birlikte sunuluyor.

Başka yandan QNB Finansbank c-level yöneticilerinden biriyle eşleşen QNBEYOND girişimleri, eğlenceli yerine müzakere ve bu arada hisse senedi geliştirme şansına erişiyor.

Aşağıda QNBEYOND Hızlandırma Programı 4. Dolaşma girişimlerini inceleyebilirsiniz;

TransferChain, blokzincir, kriptografi ve bulut teknolojilerini birleştirerek kullanıcıların; belirsiz ve emniyetli olgun transferi, depolama, yedekleme yapmasını ve mesajlaşmasını sağlar.

Tamamliyo, sigorta şirketleri ile sayısal işletmeleri uçtan uca bütünleşmiş eden embedded sigorta girişimi.

Emlaksat.com, evini feda etmek isteyenlere dijital platformu üzerinden uçtan uca premium hizmetler sunan, Türkiye’nin çakılı hizmet bedeli ile çalışan evvel ve biricik online gayrimenkul teknolojisi şirketidir.

VenueX, perakendecilerin nişane, stok, adres ve çöz mekan haritalarını Google, Apple ve Yandex üzere online arama & harita motorlarına asıl zamanlı bütünleşmiş ederek, online taharri yapan tüketicilerin kendilerine yakın mağaza sonuçlarına erişmesini sağlar.

Hockeystack, SaaS şirketlerin pazarlama, as, im etkileşimi ve abonelik geliri verilerini yegâne platformda kod kullanmadan toplayan ve birleştiren analitik aracı.

Radius, etkileşime tevdi etmek mergup murat kitlenin içtimai ve sayısal DNA’sini bireşimli zeka teknolojileri ile çözümleme ederek, nema ve etkileşim stratejileri oluşturur.

FirstBatch; kullanıcıların toplumsal medya verilerini NFT’ler ile web3.0’birlikte monitize edebildikleri merkesiyetsiz ayrımsız protokoldür.

Ekos.ai, profesyonellere ve şeriklik çalışanlarına temel zamanlı networking deneyimi sağlayıcı sentetik zeka destekli aynı sanal aktiflik platformudur.

QNBEYOND Hızlandırma Programı mezunlarının kol büyüklüğü 500’ü aştı

QNBEYOND Hızlandırma Programı 3. dönme girişimleri çıkışlı oldu

QNBEYOND ‘Sen da Kutla’ uygulamasını hayata geçirdi

Share: