Keşan Belediyesi vasıta filosunu genişletiyor

Keşan Belediye Reisi Mustafa Helvacıoğlu, belediyenin araç filosunu genişletmeye bitmeme ettiklerini ve 147 araca çıkardıklarını bildirdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, yeni hizmete alınan gelişim makinesinin tanıtımı üzere Cumhuriyet Altını Meydanı’nda izlence düzenlendi.

Belediye Reisi Helvacıoğlu, çevirgeç filosunu genişleterek hizmet kalitesini güçlendirdiklerini belirtti.

Belediyenin komşu alanlar karışma tutmak amacıyla serbest ayrımsız alanda hizmet verdiğine dikkatİ çekici Helvacıoğlu, şunları kaydetti:

“Göreve geldiğimizde 88 aracımız vardı. Bunlardan bazıları hurdalığa infirak edilmiş araçlardı. İsrafa okazyon vermeden bu araçlarımızı dahi kurtararak kapasitemizi 147 araca kadar çıkardık. İpotek edilen araçlarımız vardı, Tekirdağ’dahi iki aracımız delibozuk kalmıştı. Bu araçlarımızı kendimize ağrı edindik. Şimdi çokça şükür bu araçlarımız hizmetten hizmete koşuyor. Bilmelisiniz ki bölgenin sunu tüvana miftah filosuna sahip belediyelerindeniz. Dinamik komütatör filomuz ile merkezde ne hizmet veriyorsak mücavir alanlara, rustik mahallelerimize ve genişlik kavşak noktadaki yerlere üstelik benzeri kalitedeki hizmeti ulaştırıyoruz. Yüzdelik 70 arttırdığımız açar parkımızla hizmetlerimizin niteliği, kalitesi ve hızı da ayırt edilir şekilde gelişti. Kısacası belediyemizin hizmet temposuna vasıta ve materyal envanterimizde gelişerek katkı sundu.”

Konuşmaların peşi sıra yakarış edilerek kurban kesildi.

Share: