Kayınvalidesi ve baldızını katledip yeğenini yaralamıştı! O caninin evvel ifadesi ortaya çıktı: Taşlama ettikleri üzere öldürdüm

F.A. iftara mail saatlerde kayınvalidesinin evine gitti. Burada elan bilinmeyen tıpkı nedenden hava sülale içi ağız dalaşı çıktı. Tartışmanın büyümesiyle delilik getiren F.A. belinden çıkardığı tabancayla etrafa kurşun yağdırdı. Olayda şüphelinin kayınvalidesi ve baldızı hayatını kaybederken, evde mevcut yeğeni ise yaralandı. Olayın ardından gözaltına alınıp tutuklanan F.A. ve T.A.’nın önce duruşması görüldü.

”HAKARET ETTİĞİ İÇİN ÖLDÜRDÜM”

Elazığ 3’üncü Çetin Ceza Mahkemesinde tanıdık davaya ‘kasten öldürme’ suçundan yargılanan şüpheliler F.A. ve T.A. ile maznun ve şahit avukatları katıldı. Duruşmada F.A. kayınvalidesi ve baldızının kendisine hakaret ettiğini bundan muhit belindeki silahla keder ettiğini tabir ederken, bir sair çirkin T.A. ise olayla benzeri ilgisi olmadığını savundu.

”PANİKLEDİĞİM İÇİN 112’Yİ ARAYAMADIM”

Duruşmada maznun, namına hakaret ettikleri için silahla üzücü ettiğini rapor ederken olayın ardından paniklediğini ve bundan etraf 112 ekiplerini aramayı unuttuğunu söyledi. Yapılan savunmaların ardından duruşma duruşması ileri aynı tarihe erteledi.Share: