Erzurum Site Hastanesi doktorları AA’nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

Erzurum Şehir Hastanesi Müstacel Servis doktorları, Küçük Asya Ajansı (AA) tarafından düzenlenen “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı.

Hastanenin Ivedi Tıp Kliniği Eğitim Bilimi Birimi sorumlusu Dr. Öğretim Üyesi Orhan Atmaca ile faaliyet arkadaşları Dr. Halil İbrahim Doru, Dr. Şenol Aslan, Dr. İpek Polat ve Dr. Emel Şam, AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin sınırlı ortamında ve dışında çektiği “marifet”, “çevre-dirim” ve “spor” kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.

Haber kategorisinde Günay Nuh’un “Görev çağırıyor”, spor kategorisinde Elif Öztürk Özgöncü’nün “Şampiyonlar” fotoğraflarını seçen etibba, mekân-hayat kategorisinde ise Ongun Varol’un “Beslenme saati” karesine fikir verdi.

Oylamanın arkası sıra Delice, AA ekibince çekilen foto karelerinin birbirinden güzelce ve değişik endişe verdiğini söyledi.

Acil servis doktorları namına AA’nın haberlerini yakından izlem ettiklerini dile getiren Akkuş, “Yılın ışık oylamasındaki kareler epey etkileyici ve haddinden fazla adamakıllı. Fotoğraflara görüş verirken zorlandık. Akıllıca, nesnel ve ilkeli habere anlayış noktasında AA, genişlik güvenli vukuf kaynağı. Böylesine pir çalışmada vadi aldığımız üzere mutlu olduk.” dedi.

Sapan ve oylamaya katılan doktorlar, çalışmada emeği geçen AA muhabiri, fotoğraf muhabiri ile yöneticilerine teşekkür etti.

Share: