Elazığ’daki konseri iptal edilen İrem Derici’den reaksiyon: Ben siyasetler üstüyüm, sevenlerimle kontrol giremezsiniz

Elazığ’de 30 Eylül-2 Ilk Teşrin arasında gerçekleşecek olan Salçalı Köfte Festivali’nde 30 Ilkgüz tarihinde İrem Derici, 1 Teşrinievvel tarihinde Mithat Evet ve Kıymet Uçan, 2 Teşrinievvel tarihinde ise Sakiler grubu sahne alacaktı. Fakat etkinliğe eyyam kala Derici’nin vereceği konser tağyir edildi.

İREM DERİCİ’YE TEPKİ GELDİ

Elazığ’daki ara sıra siyasal parti ve STK temsilcileri, İrem Derici’nin dinleti verecek olmasına reaksiyon gösterdi. Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası aracılığıyla planlı etkinlikteki, İrem Derici konserinin nakız edileceği belirtildi.

“BEN SİYASETLER ÜSTÜYÜM”

İptal kararının peşi sıra Twitter hesabından boşluk 2021’dahi Elazığ’üstelik verdiği konserin görüntülerini üstelik paylaşan Derici, şu sözlerle başkaldırı etti: “Elazığ halkı beni istememezlik yapmamıştır, buna eminim, bizim gelişigüzel zaman özel benzeri bağımız oldu. Ego partiler üstüyüm, ben siyasetler üstüyüm! Ben sanatçıyım! Şarkılarım milyonlara hitap değer. Sevenlerimle arama giremezsiniz.”

“SİZİNLE BULUŞUP ŞARKILARIMI BAĞIRA ÇAĞIRA SÖYLEYECEĞİM”

“Sunma kısa zamanda benzeri şekilde sizinle buluşup şarkılarımı bağıra çağıra söyleyeceğim. Bunu de buraya gömlek edin! Kul vasıf, araç, diyanet, soy, seks ayrımı olmaz! Ego elden severim! Hem bile haddinden fazla severim! Seni çok seviyorum Elazığ!”Share: