DÜRÜST Parti’li Begayet: “Toplumun cemi kesimlerini rahatlatacak adımları hayata geçirmeye çalışıyoruz”

AK Öğür Mersin Ağacı Milletvekili Ulu Cumhur Müfrit, “Sayın Cumhurbaşkanı’mızın dahi her fırsatta rapor ettiği üzere SELIM Parti namına; içinden geçmekte olduğumuz bu süreçte toplumun tamam kesimlerini rahatlatacak adımları birer birer hayata geçirmeye çalışıyoruz.” dedi.

Aşırı, Meclis’te düzenlediği matbuat toplantısında, Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın diri liderliğinde, kullanılmamış tutum modeli ile envestisman, istihsal, istihdam ve ihracat iyice tahaccüm stratejisini hazımlı Türkiye’nin, bu uygulamanın meyvelerini almaya bitmeme ettiğini söyledi.

İşsizlik oranının, 2018’den bu yana ilk kez biricik haneli seviyelere gerilediğine belen eden Müfrit, ümranlı büyüklük ekonomilerinde küçülme ve menfi büyümeler yaşanırken, Türkiye ekonomisinin, aylakçılık verilerinden de anlaşılacağı üzere öne çıktığını söyledi. Sivri, “Cumhurbaşkanı’mızın ‘Yeni ekonomi modeline geçiş yapıyoruz, enflasyonla mücadelede faiz indirimine gidiyoruz.’ dediği günlerde uç bükenler, ‘İktisat teorilerine uymaz amal yapılıyor.’ diyenler, BM’nin mütekâmil ülkeler üzere yaptığı faiz indirimi çağrısından sonra sus inç ergin durumdalar. Sayın Cumhurbaşkanı’mızın tutum ve ekonomi paradigmalarını muhavvil adımları cesurca hepyek atmasının önemini bugün haddinden fazla henüz gani anlıyoruz.” diye konuştu.

YANLIŞSIZ Fırka’li Çılgın, Reisicumhur Erdoğan’ın evvel esnaf ve öğrencilere müjdeler verdiğini dile getirerek, “Sayın Cumhur Reisi’mızın birlikte temas fırsatta tabir ettiği kabil DOĞRU Fırka namına; içinden geçmekte olduğumuz bu süreçte toplumun tamam kesimlerini rahatlatacak adımları birer birer hayata geçirmeye çalışıyoruz.” dedi.

Share: