Bilecik Uray Başkanvekili Şubaşı, Kente Mevrut Depremzedeleri Karşıladı

Bilecik Uray Başkanvekili Melek Mızrak Subaşı, afet bölgesi Hatay ve ilçelerinden kentteki yakınlarına konuk almak amacıyla Bilecik’e mevrut depremzedeleri karşıladı.

Bilecik Belediyesi Başbuğ Yardımcıları Hüseyin Baht, Ahmet Gürses ve Melih Tüfekçioğlu ile alay malay bozuk otobüs terminalinde depremzede aileleri karşılayan Başkanvekili Subaşı, yurttaşlara eski olsun dileklerini ileterek, şunları kaydetti:

“Öncelikle depremden etkilenen kamu vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.  Uray Başkanlığımızın sağlamış olduğu muvasala imkanıyla misafirlerimizi zinde tıpkısı şekilde ilimize getirdiğimiz için çokça mutluyuz. Umuyorum ki bire bir daha hakeza bir afetle karşılaşmayız. Bilecikliler, depremin olduğu önceki günden bu yana Bilecik Belediyesi ve değişik kurumların düzenlediği arkalama kampanyalarıyla depremzedelerin birlikte saha almaya çalıştı. Sizleri ilimizde ağırladığımız amacıyla çokça mutluyuz. İnşallah bu ağırlık günleri hep alay malay aşarız. Bilecik’te kaldığınız sürece bizler dahi elimizdeki imkanları sizler üzere seferber etmeye hazırız.”

Share: