Antalya’daki festivalde soyunarak twerk fail avrat, çevredekileri neye uğrattığını şaşırdı

Demre’da kaymakamlık belediyesi vasıtasıyla düzenlenen 1. Demre Drift ve Tuning Fest’te benzeri eş araçların üstüne çıkarak edepsiz dans gösterisi yaptı. Festivaldeki gençler o anları çökertme telefonlarıyla kaydederken, gösteriyi izleyenler ortada yaşı basit çocukların bile vadi aldığı görüldü. Toplumsal medyada yayılan görüntüler tepkileri bile birlikte getirdi.

“BİZE TEZGAH KURULDU”

Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, tepkilerin peşi sıra içtimai iletişim araçları hesabından izah yaptı. Kocakaya, “Zaman düzenlemiş olduğumuz drift festivalinde, nereden ve kimler vasıtasıyla getirildiğini bilmediğimiz tıpkısı kadına tatlıca sıfır görüntüler verdirtilip hızlıca servis edilmiştir. Bu organizasyon dahilinde belediyemizin tek hostes, manken vs kişiler ile anlaşması yoktur. Bu tezgahı kuran, Demre Belediyesi ile ilişkilendirmeye çalışan ve kasten malumatsız şahıslar karşı kanuncu yollara başvuracağız. Antlaşma olsun ki bu memleketi ahlaksızlara bırakmayacağım” ifadelerini kullandı.

SAVCILIĞA CÜRÜM DUYURUSUNDA BULUNACAKLAR

Kocakaya, bahis konusu kadının elbet getirileceğine ait güvenlik kameralarını incelediklerini ve yarın bağlanmış namına savcılığa cürüm duyurusunda bulunacağını üstelik sözlerine ekledi.

Share: