Antalya’da Rus gezgin, otel odasında babasını öldürüp annesini yaralamıştı! O anların görüntüleri ortaya artık

Manavgat ilçesi, Çolaklı Mahallesi’nde 5 degaje otelde tatil özne Dmitry Stepanov, 17 Eylül Cumartesi gecesi bilinmeyen nedenle annesi Tatiana Stepanov ve babası Pavel Stepanov ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üstüne Stepanov, çekiçle saldırdığı babasını öldürdü, annesini sakil yaraladı.

YASTIĞIN ALTINA SAKLAMIŞ

Dmitry Stepanov’un anne ve babasıyla bulunduğu odada efdal sesli çalgı aleti açtığı, ardından videoteyp kamerayla odayı kaydetmeye başladığı belirlendi. Dmitry Stepanov’un eline geçirdiği çekiçle babasının ve annesinin başlarına ve vücudunun ayrı ayrı yerlerine defaatle vurduğu, arz böylece her ikisinin dahi boğazını telle sıktığı belirleme edildi. İşlediği cinayeti mufassal şekilde videoteyp kaydına alıp toplumsal medyada yayınlayan Stepanov’un, elini yüzünü yıkayıp, asude ayrımsız şekilde odadan çıkıp otelden bulaşan ayrıldığı belirlendi. Stepanov’un videosunun şikayet üzerine içtimai medya sitesi marifetiyle yayından kaldırıldığı kaydedildi.

İTİRAF VİDEOSU PAYLAŞMIŞTI

Çekici sakladığı yastığın altından kayran Moskof adamın, babasına defalarca vurduğu anları kaydettiği görüntü ortaya daha çok. Görüntülerde Dmitry Stepanov’un babasını çekiçle defalarca vurup bayılttığı, koli bandı ile ağzını bağlayıp lif ile boğarak öldürdüğü anlar, görüntülere her an yansıdı. İşlediği cinayetin ardından Antalya’nın Nişan ilçesinde yakalanıp Manavgat’a getirilen ve çıkarıldığı hakimlik yoluyla tutuklanan Dmitry Stepanov, tıpkı kafede cinayeti neden işlediğini anlattığı ayrımsız itiraf videosu çekerek içtimai medya sitesinde ‘cinayet itirafı’ diye paylaşmıştı.Share: