VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch’ta site elemeleri başlıyor

Darülfünun öğrencilerinin ülkesini ve okullarını düzen etmesine imkân sağlayıcı üniversiteler arası dünyanın bildirme balaban global VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch 2022’nin heyecanı şehirlere taşınıyor.

Red Bull’dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’deki devir içi elemelerinin 1 Eylül’birlikte başlayıp 2 ay boyunca süreceği turnuvanın kent elemeleri da İzmir, Antalya, Gaziantep, Ankara ve Bursa’da gerçekleştirilecek. Dev turnuvada önceki site elemesi 26 Eylül-1 Ekim’da çevrim dışı olarak İzmir’üstelik yapılacak.???????

Bando üyelerinin bire bir üniversiteden tutmak zorunda olmadığı turnuvada oyuncular, elemeleri başarılı aynı şekilde geçmeye çalışıp Türkiye şampiyonu oluşmak için savaş verecek. Türkiye’nin sunma iyisi olan takım ise toptan arenada ülkemizi baziçe ika fırsatını elde edecek.

2021 yılında takımı Acend ile gelişigüzel VALORANT Champions turnuvasında tarihin önce VALORANT acun şampiyonu olmayı başaran Red Bull sporcusu Mehmet Kişmiri ‘cNed’ İpek, turnuva boyunca eylem maçları düzenleyerek katılımcılarla bire bir araya gelecek.

Share: