70 yaşındaki tutkun akıntı maniple stent ile sağlığına kavuştu

70 yaşındaki sayrı cereyan yönlendirici stent ile sağlığına kavuştu

ELAZIĞ Akıl organlarını dahi içine düzlük aort anevrizması tespit edilen 70 yaşındaki karı, Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde meri akıntı yönlendirici stent ile sağlığına kavuştu.

Teknolojik ameliyathaneleri ve tecrübeli klinik ekipleriyle bütün bölgeye bakım sunan Elazığ Fethi Sekin Kent Hastanesi, çok nadir uygulanabilen tıpkısı operasyonu daha başarıyla gerçekleştirdi. Hastaneye müracaat fail 70 yaşındaki kadının, akıl organlarını bile içine düz aort anevrizması belirleme edildi. Ihtisas ve Huy Cerrahisi Kliniğinde tetkikleri yapılan sökel, geçerli debi yönlendirici stent ile sağlığına kavuştu.

Hastaya makbul ameliyatın spesifik olduğunu ifade eden Opr. Dr. Eğlence Şenol, “Elazığ Fethi Sekin Site Hastanesi Duygu Soy Cerrahisi Kliniğinde esasen benzeri öge imza atıldı. Kliniğimize başvuran hastanın kanı uzuv damarlarını da içine düz aort genişlemesine (anevrizmasına) cereyan manipülatör stent uyguladık. Ülkemizde çokça eşsiz geçerli işlemi Melez ameliyathanemizde başarıyla gerçekleştirdik” dedi.

Share: