Reisicumhur Erdoğan, 3 sene aranın ardından Şanlıurfa’ya gidecek

Cumhur Reisi Erdoğan, 3 sene aranın peşi sıra Şanlıurfa’ya gidecek

Şanlıurfa’üstelik Cumhur Reisi hazırlıkları başladı

ŞANLIURFA – Şanlıurfa, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 yıl aradan sonradan yarın gerçekleştireceği site ziyareti ve balaban halk buluşmasının heyecanını yaşıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 yıl aradan sonradan Şanlıurfa’ya bir görüşme gerçekleştiriyor. Yarın gerçekleşecek ziyarette 18 Mart Çanakkale Caddesinde umum ile buluşacak olan Erdoğan, burada toplu açılışlar yapacak.

Şanlıurfa’yı konuşma heyecanı sardı

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti nedeniyle yer genelinde alevli tıpkı himmet yürütülüyor. Kentin seçkin tarafı bayraklarla donatılırken açılışları gerçekleştirilecek olan hizmetler dahi amade kuzuluk getiriliyor.

Kent trafiğini mehabetli ölçüde rahatlatması beklenen Abide Köprülü Kavşağı birlikte erte Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılacak. Küşat öncesi eksikliklerin giderildiği köprülü kavşakta hummalı tıpkısı çalışma gerçekleştiriliyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün girişimleriyle şehrin trafiğini terfih etmek mamacıyla yapımı tamamlanan köprülü kenar ile Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, İpekyol Bulvarı, Necmettin Cevheri Bulvarı, Atatürk Bulvarı ile 18 Mart Çanakkale Caddesi birbirine bağlanacak.

Share: