Edirne veri! Edirne’den kısa gücük

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Belediyesi Paylaşım Mağazası’nı mülakat etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Helvacıoğlu, çalışmalarla ilişkin bilgi aldı ve gerekseme sahipleri için hazırlanan mağazayı görüşme etti.

Helvacıoğlu, burada yaptığı açıklamada, yabancılar çokça olunca yüklerin hafifleyeceğini belirterek, “Açıldığı önce günden itibaren cumartesi haset dahil gelmek için yoğun tıpkı şekilde hem yardımları kabul ediyor hem dahi yardıma ihtiyacı olanlara umum uzatıyoruz. Desteklerini esirgemeyen bilcümle hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.” diye niteleyerek konuştu.

Patırtı ve Helvacıoğlu’ndan Keşan TSO’ya ülfet

Tekirdağ Mebus Mustafa Kavara ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Ticaret ve Endüstri Odası’nı (TSO) ülfet etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, Kavara ve Helvacıoğlu ziyarette hisse senedi insanlarıyla bölgede yapılması planlanan projeler ve yatırımlara ilişkin düşün alışverişinde bulundu.

Ziyarette, DOĞRU Fırka Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan, Keşan Tecim Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ve iş insanları saha aldı.

Share: