Cenup Afrika takımlarından Clarewood JPM’nin adı Cape Town Antalyaspor oldu

Antalyaspor’un Cenup Afrika’birlikte bile adam ve logosuyla yeşil sahalarda savaşım edecek tıpkısı takımının olduğu bildirildi.

Antalyaspor Kulübünden yapılan açıklamaya göre, Güney Afrika’nın Cape Town şehrindeki Clarewood JPM’nin başkanı Justin Paulsen, eşi Chanae Paulsen, maharet danışmanı Bevan Dicks ve umumi menajer Bevan Franch, Antalya’ya gelerek kulübü ülfet etti.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Aziz Bati, komutan danışmanı Erte Ramanlı, uluslararası ilgiler ve mühim planlama departmanı koordinatörü Fazilet Erdal ile ayrımsız araya gelen konuklar, Atilla Vehbi Mihman ve Hasan Subaşı tesisleri ile arzulu futbol takımının maçlarını oynadığı Corendon Airlines Park Yeri Stadı’nı gezdi.

Ağır, konuklarına kulübün tarihçesi, arzulu ayak topu dışındaki sportif branşları ve faaliyetlerin beraberinde tesisler karşı vukuf verdi.

İmza töreni üzere Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’ne sabık astronomi, Fraport SEMIZLIK Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Delimsirek ile üstelik tanıştı.

Ermiş Ağır ve Justin Paulsen, burada iki kulüp beyninde iş birliği anlaşmasını imzaladı. Anlaşmaya göre Clarewood JPM Kulübü, ismini Cape Town Antalyaspor kendisine değiştirdi. Clarewood JPM Kulübü, logosunda de eskimemiş ismine akla yatkın namına değişikliğe gitti.

Aheste, imza töreninin peşi sıra konuklarına isimlerinin yazılmış olduğu Antalyaspor formaları bergüzar etti.

Share: