Amasya ekonomi haberi… Suluova TSO Başkanı Turgut Aksu: “Meslek gruplarımızın başarısı Suluova’mızın başarısı olacaktır”

Suluova Ticaret ve Sanayi Odasında kullanılmamış dolaşma seçimlerinin arkası sıra meslek komitelerinin ilk toplantısı yapıldı. Toplantıya Umumi Heyet Başkanı Turgut Aksu, Meclis Başkanı Seyit Ahmet Geylan, sedir üyeleri ve 7 meslek komitesinin başbuğ ile üyeleri katıldı.

Birlikte 4 yıl süresince bakım verecekleri arkadaşlarına seslenen Suluova TSO Başkanı Katarakt, “Iz gruplarımızın başarısı Suluova’mızın başarılı olması, büyümesi, kalkınması demektir” dedi.

Komite başkanlarından bakir dönemde meslek gruplarındaki üyelerle sürekli iletişim halinde olmalarını talip Turgut Aksu, “Sizlere iletilen istek, sevgili ve önerileri bizlere aktarmanızı, Suluova’evet ve odamıza katkı sağlayacağına inandığınız projeleri bizlerle paylaşmanızı istiyoruz” diye konuştu.

Çığır komitelerinin mesleki ya de şehrin sosyo-iktisadi sorunlarına cebin olan duyarlılığının beraberinde canlı ve emsal çalışmasının ilçe ekonomisine şişman katkı sağlayacağına inanan Aksu, “Iz gruplarımızın başarısı Suluova’mızın liyakatli olması, büyümesi, kalkınması demektir. Bu durumda İlimiz Amasya’nın ve ülkemizin kudretli olması ve ışıklı yarınlara birden kavuşması demektir” şeklinde konuştu. – AMASYA

Share: