Zeytinlik alanda cesedi mevcut gencin babası, eroin tacirlerine ateş kustu

Zeytinlik alanda cesedi kâin gencin babası, maden tacirlerine acı kustu

Serencam mesajı, ‘taharri, istifsar’ olan 23 yaşındaki oğlunun cansız bedenini buldu

Cet Dursun Karasağız:

“Fidan gibi evladımı ben zaman toprağa vereceğim. Ben canı yanan bire bir babayım, başkalarının canı yanmasın. Bu esrar olayına değişmez hal bulunması gerekiyor”

“en üst yazdığı mesajı ‘beni tıpkı elan arama istifsar’ olmuştu”

ANTALYA – Antalya’da zeytinlik alanda donmuş bedeni mevcut ve üzerinden maden madde sâdır 23 yaşındaki gencin babası, oğlunun akıbet mesajının ‘beni benzeri elan arama ve istifsar’ olduğunu söyledi. Oğlunun daha evvel esrar özellik kullandığını ancak otama ettirdiğini bile tamlayan kederli baba, “Dikme kabilinden evladımı ego bugün toprağa vereceğim. Ego canı yanan bire bir babayım, başkalarının canı yanmasın. Bu eroin olayına kesme hal bulunması gerekiyor” dedi.

Olay, esbak sabahleyin 08.20 sıralarında Cebel ilçesi Çamlıbel Mahallesi 4939 sokak yakınındaki zeytinlik alanda yaşandı. Edinilen bilgiye bakarak, sabah işe müracaat etmek için kestirme posta kullanan tıpkısı vatandaş, zeytinlik alanda benzeri kişinin durağan yattığını ayırt etti. Durumun 112 Müstacel Davet Merkezine bildirilmesinin ardından görüngü hesabına afiyet ekipleri ve polis güçleri irsal edildi. Tamlanan adrese mevrut sağlık ekipleri, durağan yatan kişinin hayatını kaybettiğini tespit etti. Bölgeye güvenlik şeridi calip polis güçleri, yaptığı incelemede cesedin Yusuf Aslan Karasağız’a ilgili olduğunu tespit etti.

Karasağız’ın ceplerinden uyuşturucu husus çıktığı öğrenilirken, cesedin yaklaşık 10 ila 15 dönme önceki olduğu değerlendirildi. Karasağız’ın cenazesi, müddeiumumilik ve fenomen yeri ekiplerinin çalışmasının peşi sıra kesme ahiret yolculuğu nedeni belirlenmek için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

“Akıbet mesajı ‘Beni bir elan arama ve istifsar” olmuştu”

Oğlunun cenazesini doğrulama almaya mevrut kederli ağababa Dursun Karasağız, İhlas Veri Ajansı’na açıklamalarda bulundu. Adli tababet raporundaki ahiret yolculuğu nedenine göre, muktezi yasal müracaatları yapacaklarını nâkil Karasağız, elan geçmiş oğlunun esrar madde kullandığını fakat tedavi ettirdiklerini söyledi. Karasağız, “Oğlum AMATEM’da tedavi gördü. 3 kamer geçmiş Manisa’de hastaneye yatırdım. Hastaneden çıktıktan bilahare memleketim Erzincan’a götürdüm. 2,5 ay orada kaldık. Buraya geldiğinde evde tıpkı takım teessürat yaşadık ve evden gitti. Daha sonradan dahi elhak fen alamadım. Uzaklaştırma kararı yalan. Ağabeyle ayrımsız topluluk sıkıntılar yaşadığı için henüz geçmiş bile evden gittiği olmuştu. Aradığımda telefonlara bakmıyordu, evet de telefonunu kapatıyordu. en üst yazdığı mesajı ‘beni tıpkısı henüz kontrol istifsar’ olmuştu” dedi.

“Ocaklarımıza ızdırap düşmesin”

Metal maddeye haddinden fazla yalın kat ulaşılabildiğini gelecek süren Karasağız, ailelerin bu konuda haddinden fazla dikkatli olması gerektiğini vurgulayarak, “Ben canı yanan ayrımsız babayım, başkalarının canı yanmasın. Burada esrar yaşı sakıt. Buna çabucak müdahale edilmesi gerekiyor. Efsus. Ben 23 yaşında oğlumu toprağa veriyorum. Buna amil olanlardan adisyon soracağım. Benim canım elemli. Fidan kabilinden evladımı ego zaman toprağa vereceğim. Ocaklarımıza acı düşmesin. Bu uyuşturucu olayına kalıcı tıpkısı hal bulunması gerekiyor. İnsanların 13-14 yaşındaki çocukları sönüyor. Yazık sorumluluk, bu çoluk çocuk hepimizin genci” ifadelerini kullandı.

Öte yandan gencin cenazesi, ailesi yoluyla alınıp toprağa uğratmak amacıyla memleketi Erzincan’a götürüldü.Share: