Yenişehir Belediyesi “Toplumsal Farkındalık Söyleşileri” Başlıyor

Yenişehir Belediyesi, ayrımlı alanlarda uzmanların katılımıyla ücretsiz “Içtimai Farkındalık Söyleşileri” düzenliyor.

Yenişehir Belediyesi aracılığıyla düzenlenecek ve alanında uzman gönüllülerin katılımıyla yapılacak söyleşilerde vatandaşların deste alanlarına bakarak zatî gelişimlerine katkı sunulacak.

“Sosyal Farkındalık Söyleşileri”, saat 15.00’te Yenişehir Belediyesi ana bakım binasında kâin nikah salonunda yapılacak. 23 Ilkgüz cuma namazı haset başlayacak söyleşi programında Karı Dizimi Uygulayıcısı Funda Gülpınar marifetiyle verilecek “Ocak Dizimi Tarihçesi-Atalardan Aktarım ve Bağıntı Düzenleri” antetli söyleşide, bireylerin hayatındaki ve ev ilişkilerindeki tıkanıklıkların çözüme ulaşması açısından işe hadim tıpkı tedavi yöntemi olan ev dizimi konuşulacak. 29 Eylül perşembe haset ise EMCC akredite Antrenör ve Mentor Semra Çeliktaş yoluyla “Yük ve Farkındalık Eğitimi” verilecek.

14 Teşrinievvel cuma namazı günü Avukat Cansu Anılan eliyle “İnternette Ivinti ve Taciz-Haklarımız ve Şikayet Yolları”, 20 Teşrinievvel perşembe haset Mersin Ağacı Sülale ve Çalışma ve Içtimai Hizmetler İl Müdürlüğü Yardımcı Ocak ve Vahit Sorumlusu Beklenti Menken vasıtasıyla “Yardımcı Ev başlamak ve Toplum- Çocuk Hakları”,  03 Teşrinisani perşembe günü Kadının İnsan Hakları Eğitim Bilimi Programı Eğiticisi Ayrıksı Göncü vasıtasıyla “Avrat Bakışıyla İletişim”,  22 Son Teşrin salı haset Tarsus Üniversitesi Öğr. Gör. Çiğdem Kötü Süner ve  mütekait hoca Seyfi Karabulut yoluyla “Öğretmenliğin Dünü, Bugünü, Yarını”,  2 Açıklık cuma namazı haset  Mindfulness Eğitmeni ve Aç Koç Aslı Ela Durmuşoğlu vasıtasıyla “Hayatımızda Mindfulness”, 6 Fasıla salı günü Ruhsal ve Astrolojik Danışman Özlen Yılmazoğlu tarafından “Yıldız Falcılığı ve Gökyüzünün Bize Fısıltıları” ve 13 Fasıla cuma haset Dem Koçu Banu Beybolat vasıtasıyla “Stresi Azaltan Nefes Teknikleri” başlıklı söyleşiler gerçekleştirilecek.

Share: