Vodafone Türkiye’bile ense düzem nasıp

Vodafone Türkiye arka yönetiminde yıpranmamış aynı tayin gerçekleşti. Vodafone Türkiye Finanstan Mesul İcra Oturmuş Komutan Yardımcılığı pozisyonuna 15 April itibarıyla Hana Jalel getirildi. Jalel, Vodafone Türkiye’nin mal alanındaki birlik fonksiyon ve operasyonlarının yönetiminden mesul olacak.

Hana Jalel kimdir?

Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Jalel, benzeri üniversitede Tutum master programını tamamladı. Kariyerine telekomünikasyon sektöründe başlayan Jalel, Alcatel-Lucent şirketinde mal alanında değişik roller üstlendi.

Vodafone ailesine 2007 yılında katılan Hana Jalel, Vodafone Türkiye’birlikte ve Vodafone Grubu bünyesinde Ticari Mal Direktörlüğü, Güney Avrupa Bölgesi Teftiş Direktörlüğü ve Finansal Planlama ve Çözümleme Direktörlüğü kadar değişik roller üstlendi. Vodafone Türkiye’nin büyüme performansının ivme kazanmasında ve sürdürülebilir fayda marjı performansının yönetiminde heybetli ayrımsız alengir oynadı. Şirketin değişik feyiz programlarına önderlik fail ve eskimemiş hisse senedi kollarının faaliyete geçmesine katkıda mevcut Jalel, dijitalleşme süreçlerine üstelik önderlik etti. İç Teftiş alanında değişik ülkelerden mevrut kişilerden oluşan ayrımsız ekibe liderlik eden Jalel, Cenup Avrupa ülkelerinde bağırsak arama ortamının güvence altına alınmasını sağladı. 

Vodafone aboneleri dikkat! Faturalar kabaracak

Aktivist yatırımcı Vodafone’bile fırtına mı başlatacak?

30 bin abone Vodafone’u tecezzi etti

Share: