Vize’de muhtarlar toplantısı

Kırklareli’nin Ara Sınav ilçesinde Ilbay Birol Ekici başkanlığında üç kaza kaymakamı ve muhtarların katılımıyla muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.

Ilbay Birol Ekici başkanlığında Pınarhisar Ilçebay V. Şenol Levent Elmacıoğlu, Ara Sınav Kaymakam V. Elif Canan Tuncer, Demirköy Kaymakamı Yaşar Balkır, üç ilçedeki mahalle ve köy muhtarları, ait amme gurur ve yapılış temsilcileri, mahalle ve köy muhtarlarının katılımıyla Vize Meslek Yüksekokulu konuşma salonunda “Muhtarlar Toplantısı” düzenlendi.

Toplantıda, köylerimize ulaştırılan hizmetler, enfrastrüktür çalışmaları ve projeleri ile göçmenler konusundan bağımlılıkla mücadeleye gıda israfından asayiş çalışmalarına büyüklüğünde bir nice konuda bilgilendirmeler bulunarak, muhtarların isteklerini dinledi.

Toplantıda konuşan Vali Ekici, hizmet etmek ve sorunları çözmek için canla başla çalışan muhtarlara teşekkür etti.

Bir geçmiş toplantıda anlamsız sorunların ve isteklerin görüşülmesiyle devam fail toplantıda alay düz Kırklareli Ekincilik ve Orman İl Müdürü Mehmet Aksoy, TARSİM bahis başlığı altında yayım çalışmalarının yapıldığı ve yapılmaya bitmeme edildiği için bilgilendirmelerde bulundu. – KIRKLARELİ

Share: