Üsküdar’da Hayvanseverler ve Minik Dostlarına Geçit Turu

Üsküdar Belediyesi, hayvan severler ve hayvan dostlarına müteveccih derbent turu düzenledi. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve AKP İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut’un da katıldığı derbent turunda hayvanat üzere yeni projeler karşı görüşüldü.

Üsküdar Belediyesi, hayvan dostları ve minik dostları amacıyla boğaz turu düzenledi. Valide Melik Gemisi’yle planlı argıt turuna hayvan severler minik dostları ile birlikte katıldı. Hayvan dostlarının geçit turuna Üsküdar Şehremini Hilmi Türkmen ve AKP İstanbul Mebus Müşerref Pervin Tuba Durgut bile katıldı. Komutan Türkmen hayvan severler ile Üsküdar’a minik dostlar ile ilgilendiren kazandırılabilecek yeni projeler karşı görüştü.

“MOBİL HAYVAN HASTANESİ VETBÜS’Ü HİZMETE SUNDUK”

Üsküdar Şehremini Türkmen, “Bu sefine biliyorsunuz özel ayrımsız sefine vatandaşlarımızı geçit turu yaptırıyoruz. Bugün özel misafirlerimiz var, çünkü minik dostlarımız var. Hayvan severler bugün bu boğaz turunda minik dostlarıyla geldiler buraya, tekmil aynı ahit. Biz Üsküdar Belediyesi yerine bildirme efsanevi sever belediyelerden birisiyiz, bunu anlatmak geçişsiz. Yaptığımız minik yâran kliniğimiz, ambulanslarımız ve en üst atak efsanevi hastanesi diyoruz VETBÜS’ü hizmete sunduk. Sokak hayvanları üzerine alelhusus çalışmalarımız bitmeme ediyor, önde aynı belediyeyiz. Hem hastanemiz hem hayvan barınağımız gayet temiz, tertemiz. 15 şerha veteriner arkadaşımızla İstanbul’da 24 saat zahir hizmet sunan aynı minik yâran kliniğimiz var. Zaman birlikte efsanevi severlerimizle beraber, gönüllü dostlarımızla beraber tıpkısı boğaz turu yapalım dedik” dedi.

Köpeği ile geçit turuna katılan Kalp Konaklamak, “Üsküdar Belediyesinin hayvanlarla ilişik destekleri üzere mutluyuz. Herhangi Bir tip desteği bize sağlıyorlar, ister yerel hayvanlara olsun ister çıkmaz hayvanları olsun. Kısırlaştırmadan tutun cümle tedavileri bizim için sağlıyorlar. Başkanımız huzurunda kül belediyeye teşekkür ediyoruz” dedi. Argıt turuna katılan efsanevi severlere, minik dostları üzere çeşitli mamalar de bağış edildi.

Share: