Ululuk Bahçeli’nin kuzeninin koygun kazada öldüğü ortaya imdi

Ululuk Bahçeli’nin kuzeninin koygun kazada öldüğü ortaya artık

Dram kazada ölenler ilgisiz olan iki aileyi barıştırmaya gidiyormuş

TAG otoyolundaki dramatik kazanın hikayesi yürekleri dağladı

Ölen iki kişinin cenazesi ailelerine teslim edildi

GAZİANTEP – Tarsus-Adana- Gaziantep otoyolunda meydana mevrut üzücü kazada ölen Ahmet Fettahlıoğlu ve Fedime Yaşama’nin Osmaniye’den Şanlıurfa’ya küskün olan iki aileyi barıştırmaya gittikleri ortaya çıktı. Kazada ölen Ahmet Fettahlıoğlu’nun ise MHP Genel Başkanı Ihtişam Bahçeli’nin amcasının oğlu olduğu öğrenildi. Koygun kazada ölenlerin cenazeleri, tamamlanan işlemlerinin ardından defnedilmek üzere yakınlarına tasdik edildi.

Kaza, esbak akşam saatlerinde Tarsus-Adana-Gaziantep otoyolu Gaziantep batı gişeleri ile şimal gişeleri beyninde meydana geldi. İddiaya göre, Adana istikametinden Şanlıurfa istikametine davranış halinde olan 03 ABR 672 plakalı Toyota işaret otomobil, önünde ezgi halinde olan Orhan Zerrin idaresindeki tıra arkadan çarptı. Meydana gelen dokunaklı kaza sonrası muhit cidal alanına dönerken, araçta bulunan Ahmet Fettahlıoğlu ile Fadime Can görüngü durumunda hayatını kaybetti. Dram kazada 2’si kısık bütün 5 birey ise yaralandı.

Küs olan iki aileyi barıştırmaya gidiyorlarmış

Meydana mevrut üzücü kazada ölen Ahmet Fettahlıoğlu ve Fedime Yaşama ile araçta bulunan gayrı 5 kişinin Osmaniye’den Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine küs olan iki aileyi barıştırmaya gittikleri ortaya imdi.

Kazada ölen Ahmet Fettahlıoğlu, Cesamet Bahçeli’nin kuzeni

Öte yandan dramatik kazada ölen Ahmet Fettahlıoğlu’nun ise Milliyetçi Akıntı Partisi Umumi Başkanı Şevket Bahçeli’nin amcasının oğlu olduğu öğrenildi. Fettahlıoğlu’nun eski bölüm MHP Hasanbeyli ilçe başkanlığı yaptığı öğrenildi.

Cenazeler ailelerine tasdik edildi

Feci kaymakamlık sonrası otopsi işlemleri üzere Gaziantep Adli Tababet Kurumu morguna kaldırılan Ahmet Fettahlıoğlu ve Fedime Can’nin cenazeleri, tamamlanan işlemlerinin arkası sıra defnedilmek için yakınlarına tasdik edildi. Ahmet Fettahlıoğlu’nun Osmaniye Hasanbeyli’de, Fadime Yaşama’nin ise Düziçi’de defnedileceği öğrenildi.

Kaza ile ait başlatılan serbest çaplı soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Share: