Türkiye şampiyonu olan Eksiksizlik Tetik, Cisim Ihya Acun Şampiyonası’na hazırlanıyor

İstanbul’üstelik düzenlenen Türkiye Gövde Geliştirme Şampiyonası’nda iri erkeklerde bir numara olan Kemal Derli Toplu, acun şampiyonasından üstelik altın madalya ile andırmak istiyor.

Türkiye Cisim Geliştirme, Fitness ve Güç Güreşi Federasyonu eliyle 21-25 Eylül’de planlı şampiyonada değerli madalya kazanan 42 yaşındaki Hazır, milli takıma seçildi.

Hazır, tıpkısı kamer bilahare tarihi ve hangi ülkede yapılacağı muhtemelen olacak acun şampiyonasında Türk bayrağını savurmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye şampiyonu Eksiksizlik Hazır, AA muhabirine, üzeri geliştirmede farklı kategorilerde dünya şampiyonluğu ve şampiyonlar şampiyonluğu bulunduğunu söyledi.

Şık, rastgele zaman yer iyisi olmak üzere çalıştığını rapor ederek, “30 senelik tıpkı spor geçmişim var. Sonuç 5-6 yıldır profesyonel namına şampiyonalara katılıyorum. Türkiye şampiyonasına de 4 kamer kala hazırlanmaya başladım. Aşındırmak ve alıştırma programım ona bakarak düzenlendi. Ne büyüklüğünde spor geçmişimiz olsa üstelik benzeri antrenörle himmet gereksinimi duyuyor eş. Uluslararası alanda kendini ispatlamış çarkıt şampiyonlardan İnci Hebibova ile iletişime geçerek onunla çalışmaya başladım. Henüz geçmiş gine beni şampiyon yapmıştı.” dedi.

Aldığı dereceyle kendisini ispatladığını tamlayan Derli Toplu, şöyle devam etti:

“4 maaş güdük bire bir süre içerisinde istediğimiz biçim kavuşup genişlik adamakıllı sonucu ortaya çıkartarak Türkiye şampiyonu oldum. Iş sürecimiz ve hele beslenmemiz çok önemliydi bu süreçte ama hepsini başarıyla yaptık. Kavi çalışmaların ardından sonunu adamakıllı tamamlayarak şampiyonada en iyisini yaparak milli takıma seçildik. Acun şampiyonasının nerede ve ne tarihte olacağı ile ilişkin malumat bekliyoruz. Gine Türkiye’yi yeryüzü mebzul şekilde kumar ederek bayrağımızı açtıracağız.”

Türkiye Eğin Geliştirme, Fitness ve Güç Güreşi Federasyonu Tekirdağ Temsilcisi Burcu Hazır bile herhangi bir ahit sporculara destek olmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Derli Toplu, eşinin şampiyonada de Tekirdağ’ı genişlik bereketli şekilde düzen ettiğini aktararak, “Türkiye şampiyonasında Kemal emeğinin karşılığını aldı. Milli takıma seçildikten bilahare demincek dünya şampiyonasının ne ant yapılacağının açıklanmasını bekleyeceğiz. Çalışmalarına sıkı ayrımsız şekilde devam ederek acun şampiyonasından da madalya ile dönecektir diye imge ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Share: