Toptan Quality Summit (GQS) 19 Ekim’de İstanbul’da Gerçekleşiyor.

Lobin International Umumi Heyet Başkanı Gönüllü Ustaoğlu “Türkiye , cümle dünya ülkeleri üzere ekonomide majör oyunculardan biridir. Ülkemizin dünyadaki reis ülkeler arasındaki yerini alması pekâlâ kim en balaban hedefimizdir. GQS , Her yıl dünyanın mütenevvi ülkelerinde hareket dünyamızın kızıl temsilcilerini , başarılarını kanıtlamış , arsıulusal pazarlarda kayran düzlük markaların yöneticileriyle tıpkısı araya getirmektedir. Bu yılda İstanbul’bile İngiltere başta almak üzere SUTAŞ ülkerinin hareket dünyası temsilcilerini GQS kapsamında 19 Ekim’de benzeri araya getiriyor. 19 Ekim’de İstanbul’birlikte gerçekleşecek olan etkinlikte ihtişam ve özel sektör temsilcileri ,akademisyenler , sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve bürokrasinin önde mevrut isimleri yapacakları konuşmalarla imalat ve bakım sektörünün geleceğine , Türkiye ve Avrupa ilişkilerinin ticari ve stratejik iş birliğinin önemine yönelik mesajlar verilecektir” dedi.

Lobin International koordinatörü Vukuf Ustaoğlu ” bir lahzada kalan maliyetkarşısında, uluslararası pazarlarda rekabet yapısı de değişmektedir. Türkiye’nin ciddi ve coğrafi yapısı, yatırımcılara sağlamış olduğu imkanlarla, Dünya’daki muamele payının yükseltilmesine eke fırsatlar sunmaktadır. Toptan Quality Summit’te , Uluslararası pazarlarda karşılaşılan sorunlar ve çözümleri gündeme getirilecektir” dedi.

1988 yılında Türkiye’nin önceki Tüketici Dergisi ile tüketicinin bilinçlenmesi , bitiren haklarının yaygınlaştırılması ve kalitenin yükseltilmesi üzere icraat yapmaya başlayan “Lob’ın ekibi Gönüllü Ustaoğlu başkanlığında Anlamaklık Ustaoğlu 35 yıldır faaliyetlerini yurtiçinde ve yurtdışında sürdürmekte.

Share: