TOKİ, 20 ilde 204 hisse senedi yerini kategorik artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 aksiyon yerini berrak artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Belde, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Toplu Hane İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 hareket yerini 1 Eylül’dahi meydanda artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile gelişim yeri sahibi atılmak isteyen, yatırımlık dükkan arayanlara balaban okazyon sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar üzere internet üzerinden online namına birlikte kategorik artırmaya katılım sağlanabilecek.

20 ilde 204 hareket yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si peşin, 120 ay vade, Trabzon’bile ise %25 peşinat, 120 ay önel ile alabilecek.

artırma 1 Eylül’da yapılacak

Bariz artırmalar 1 Ilkgüz 2022 Perşembe saat 10.30’dahi yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Peyda artırmaya ait bankacılık hizmetleri ise Türkiye Umum Bankası YEMEK ve T.C. Ziraat Bankası AŞ aracılığıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların yekpare şubeleri tarafından kabul edilecek.

Satışla ait etraflı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: