Termo Beceri bayi toplantıları düzenliyor

Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen ısı sistemleri tedarikçilerinden birisi olan, Çorlu’de müesses mevcut fabrikasında Hayalet ve Termolux serisi açık oturum radyatörleri üreterek yurtiçi ve yurtdışına satışını gerçekleştiren, İngiltere’da 110 yılı aşkın deneme ve 6 Sigma ile üretilen LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi ile EVOMAX 2 Zar Tipi  Yoğuşmalı Kazan serisini Türk tüketicisine sunan Termo Maharet’in yönetimi, Türkiye ve dünyayı etkisi altına düz Kovid- 19 salgını sonrasında yüz yüze bayi toplantıları aranjman kararı aldı.

Termo Maharet  Türkiye Koca Müdürü Toplama Bayramoğlu, pandemi döneminde  aileden tanıdık iş ortakları ile online namına ve tekil ziyaretler vasıtasıyla  yavaş aynı iletişim sürdürüldüğünü, bu iletişimin, Mayıs ayından itibaren yüz yüze seminerler ve toplantılarla boyutlanacağını söyledi.

Hasret bitiyor

Termo Maharet’mağara bayileri ile alay malay şişman tıpkısı ev olduğunu ve bayileri ile tafsilatlı dönemli mesai anlayışına kapalı adına çekinmezlik esasına dair benzeri iletişim sürdürdüğünü hatırlatan Bayramoğlu şöyle bitmeme etti:

Pandemi sürecinde, ayrıntılı kesiksiz hareket ortaklığına cemaat olduğumuz bayilerimizle ortak karın geliştirerek sorunları gelişigüzel çözdük. Güneş Tacı virüsün gelişim ortamına etkileri ve bu etkilerin nasıl giderileceği konularında sürekli bilgilendirmeler yaptık. Bayilerin zaruri önlemleri en üst düzeyde  alarak faaliyetlerine devam edebilmesi amacıyla ürün tedariğini  okunabilen sağladık. Baharla birlikte özlem bitiyor. Düzenleyeceğimiz seminerlerle hem bayilerimizle özlem gidereceğiz, hem da  ürünlerimizdeki yeniliklerimiz ve fabrikamızda yaptığımız eskimemiş yatırımlar hakkında hisse senedi ortaklarımıza bilgi vereceğiz.

EVOMAX 2

Bayramoğlu, Termo Beceri’mağara dayanıklı süreçlerden başarıyla çıkan enfrastrüktür, mali pahal, repertuvar ve bayi yapısına sahip olduğunu hatırlatarak, pandemi sürecinde EVOMAX 2 Cidar Tipi  Yoğuşmalı Kulaklı serisinin Türkiye’ye sunulduğunu ve vacip eğitimlerin online yerine başarıyla verildiğini söyledi. Isıtma ve havalandırma endüstrisinde “Teceddüt, tamam ve başarıya bindi ödülü” kendisine verilen İngiltere merkezli “HVR Awards”a,“Ticari-Sınai Isıtma Ürünü” kategorisinde  sahip olan  EVOMAX 2 premix cidar tipi yoğuşmalı kazanların taşıdığı yüksek özellikler ve sağlanan bayi desteği ile gelişmemiş zamanda tanındığını ve beğenilerek kullanılmaya başlandığını belirten Bayramoğlu, “Düzenleyeceğimiz seminerlerimizde bayilerimize ürünlerimiz hakkında mufassal bilgelik vermenin birlikte, onlardan mevrut soruları de yanıtlayacağız, böylecene özellikle EVOMAX 2 kalkmak amacıyla tam ürünlerimize daha mütekâmil tıpkısı destek sağlamanın yolunu açacağız  ” dedi.  

Bayilerimizin yanındayız

Termo Ustalık’mağara Türkiye’de  56 almanak aynı geçmişe cemaat,  kıpırdak ve esaslı ayrımsız bünye olduğunu vurgulayan Bayramoğlu, “Elimizdeki olanakların tümüyle, gür günde şiddetli günde hisse senedi ortaklarımızın yanında olmayı hareket stratejimizin tıpkısı parçası kendisine görüyoruz” dedi. 

Bayramoğlu, Türkiye’nin tamamında tüketiciye vasıl Termo Maharet’in, 200’ün üstünde bayi ve 500’nam üzerinde koca noktası ile elektrik gösterdiğini vurgulayarak şunları söyledi:

“Ürünlerimizin bey, çatı ve tamirini gerçekleştiren iş ortaklarımız faaliyetimizin en büyük parçalarından birisini oluşturuyor, Termo Teknik ailesi yerine bildirme iyiyi yapmak, müşterilerimize dal kalitede bakım çevirmek amacıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Termo Ustalık 2022’dahi yatırıma bitmeme ediyor

Termo Ustalık Hayalet Serisi mekanlara hoşluk katıyor, ısınmada ongunluk sağlıyor

Termo Beceri ürünleri hesaplı istinas ve hamam akarsu sağlıyor

Share: