Tekirdağ’dan kısa güdük

Hastalıklı Belediyesi, “derrace tamirat ve bakım istasyonları” kuruyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, kamu kurumları, ibadethane, durak, kafe, park yeri, okul ve sosyal tesislerde velespit park yeri istasyonu montajı tamamlandı, 35 bölgede 150 derrace park yeri istasyonu hizmete girecek.

Açıklamada görüşlerine yer sunulan Şehremini Ahmet Sarıkurt, “Dertli Belediyesi yerine bisiklet kültürünü artırarak farkındalık görüntülemek ve vatandaşlarımızın mıhlı erişim ara bulucu olan bisikleti tercih etmesine imkan sağlayabilmek için çalışıyoruz. İstasyonların kontrolünü ve güvenliğini sağlayabilmek üzere ekiplerimiz sahada olacak, asayiş kameralarından strateji edilecek.” ifadelerini kullandı.

Marmaraereğlisi Belediyesi gereç ocağı faaliyete geçti

Marmaraereğlisi Belediyesi, el hizmetlerinde maliyeti düşürmek için malzeme ocağını faaliyete geçirdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, Erke ve Tabiatıyla Kaynaklar Bakanlığından hammadde istihsal ruhsat izni alınmasının arkası sıra Saray ilçesinde Güngörmez Mahallesi’nde bulunan taş ocağında, beton santralinde kullanılacak malzemelerin üretimi başladı.

Açıklamada görüşlerine düz verilen Belediye Reisi Hikmet Ata, “Elan aşkın bakım isnat etmek namına posta malzemelerini özlük imkanlarımızla üretiyor gelmek hizmet anlamında bizlere yetişkin bir avantaj sağlayacak. Taş ve Katışmaç Ocağı’mızdan çıkacak malzemeler ile Marmaraereğlisi’ndeki yolların bakım ve onarımında kullanılmasının birlikte ayrıksı kaza belediyelerine dahi gönderilmesini sağlayarak, istihdama ve belediye bütçesine katkı sağlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Share: