Tanrısız baba, eşini bıçaklayıp bebeğini kaçırdı, çok ağlayınca hastaneye bırakıp kaçtı

Manisa’nın Kula ilçesinde akıllara sükûnet veren bire bir görüngü yaşandı. Afyon’de boşanma aşamasında olduğu ve karşı tenkil kararı bulunduğu eşinin yanına her an bıçakla yaralayan ve daha 5 mahiye bebeğini kaçıran insafsız baba, bebeğin çokça ağlamasından âlem Kula Şevket Hastanesi’ne gelerek çocuğu bırakıp kaçtı. Çocuğu bıraktıktan sonraları çabucak ortadan kaybolan tanrısız babayı taharri çalışmaları sürerken, minik bebeğin keyif durumunun mebzul olduğu öğrenildi.

Olay, Manisa’nın Kula Çap Hastanesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde 5 maaş Arel isimli bebeğini kucağına alarak yalınayak hastaneye mevrut M.U.Ş. isimli insafsız baba, bebeğinin haddinden fazla ağladığını öne sürerek bebeği sağlık personellerine teslim yazar ortadan kaydoldu. Açlıktan ağladığı öğrenilen bebeğe evvel müdahaleyi yapan esenlik personelleri gerçekleştirme ettikleri mamayla 5 aylık Arel bebeğin karnını doyururken, durum 112 Ivedili Davet Merkezi’ne bildirildi. Hastane asayiş kameralarını incelemeye düzlük inanma güçleri, bebeği hastaneye bırakan kişinin M.U.Ş. isimli kaka olduğu ve 07 APD 538 plakalı araçla bebeği bıraktıktan sonra ortadan kaybolduğunu tayin etti. İlçe methal ve çıkışlarındaki plaka tanışıklık sistemlerini dahi incelemeye alan güven güçleri, ibret babanın bebeği bıraktıktan acilen bilahare Uşak istikametine çıktığını saptadı.

Boşanma aşamasındaki eşini bıçakla yaralayıp bebeğini kaçırmış

Öte yandan soruşturmayı derinleştiren Kula İlçe Itimat Müdürlüğü ekipleri, şüpheli şahsın Afyon ilinde metrukiyet aşamasında olduğu ve tenkil kararı bulunduğu eşini bıçakla yaraladıktan sonra bebeği alıp kaçtığını ve üzerine yakalama kararı olduğunu belirleme etti. Keleş şahsın yakalanması için Kula, Yardımcı ve Afyon inanma ekipleri harekete geçti.

Sağlık personelleri minik Arel’e sahip çıktı

Vicdansız babanın bırakıp kaçtığı bebeğe ilk müdahalede kâin Kula Büyüklük Hastanesi keyif personelleri, gerçekleştirme ettikleri mamayla bebeğin karnını bile doyurdu. Inanma güçlerinin Afyon’daki dertli annesine ulaştığı minik Arel, Kula Oran Hastanesi’ne nida edilen annesine teyit edilecek.

Minik Arel’in esenlik durumunun ferah olduğu öğrenilirken, acımasız babayı arama çalışmaları sürüyor.

Olayla ilişik başlatılan anket de açık çaplı yerine devam ediyor. – MANİSA

Share: