Serencam zaman veri… Icra Vekili Aristokrat: “Patlamanın nereden kaynaklanabileceğini araştırırken ‘doğal doğal gaz patlaması olabilir’ dedi.

Icra Vekili Aristokrat: “Tığ şu temel kadar ayrımsız yıldırı bağlantısı göremedik”

“Patlamanın nereden kaynaklanabileceğini araştırırken ‘doğal doğal gaz patlaması türlü’ dedi. Kayırıcı katta hakeza bire bir şey tür, Ilbay Bey bile bu bilgiyi paylaştı. Elan sonraları binanın içine girilince ayrımsız istimara yaptılar. Saf gazdan olamayabileceği konusu ortaya artık”

-“İlk önceki 1 çorlu var dendi, sonradan 3 vatandaşımızın hayatını kaybettiği ortaya artık. 2’si Özbek, birisi 8 yaşında. Derhâl bomba iddiaları ortaya artık, Allah’tan korkuları namevcut. 8 yaşında ayrımsız bala ile 70 yaşındaki dedesi bomba yapım ediyordu. Zaten önce paylaşımların koca tıpkı bölümü, yüzdelik 30’u bot. Derhâl FETÖ’nün bot hesapları devreye giriyor ve şipşak ruhsal harekat başlatıyorlar”

-“1959 doğumlu M.K., yakınlarının ve akrabalarının şizofren hastası olduğunu söyledikleri, tıpkı sol ayağının çökelek olduğu ve evinin serencam 1-1 buçuk ayda mülakat edilenler vasıtasıyla tayin edilip çöp eve döndüğü, evinde türap halinde 1 yıldır bulundurduğu havai fişek üzere, maytap kabilinden, piroteknik bir gereç. Evinde bire bir sözde kurusıkından iptal tıpkı tabanca birlikte bulundu”

-“Geçmiş dönemlerde 1980 öncesi aşırı sol örgütlerle irtibatının da olduğu ve İsviçre’de âdem öldürmeden âlem Türkiye’dahi uğramış ve cezaevinde yattığı, bu konuda sülale bireylerini suçladığı, elektriğe çokça amatör, evinin her yerinde canlılık aksamı olan bire bir kişiden bahsediyoruz”

-“Apo üzere, tıpkı bebek katili amacıyla milletvekilleri çıkacaklar sonra üstelik diyecek kim ‘demokratik siyasete çarpış vuruluyor, cevaz verilmiyor.’ Bire Bir milim dahi yürümelerine bu konuda cevaz vermeyiz”

– “Ömer Öcalan denen müptezelin söylediği de içindekini dışına fışkırtıyor. Özlük aralarında toplanıp fıs fıs konuştuklarını, oradan aldıkları şımarıklıkla bunları söylüyor. Bu şımarıklığı onlara veren dahi CHP’nin kendisidir”

-“Asıl ihtilaf partisi bu hassasiyeti tamamen ortadan kaldırmış, iktidarın karşısında hangi olursa olsun diyen, ben HD PKK’nın oylarına talibim diyen benzeri anlayışa sahip. Onlar için polise atılmış tokat dahi mübah. Yıldırı örgütleri bitiyor, ama maalesef bu konuda üzülen asıl aykırılık partisi, şımartılan HDPKK’nın sözde milletvekilleri. Gazi Meclis’e yakışmayan ağız ağıza PKK’nın siyaset unsurları”

-“1 buçuk ton Haramidere’de Meksika’dan gelen marihuana yakaladılar. 5 kişi bile gözaltına makbuz. 1 ton 580 kilo marihuana maddesi ele geçirildi. Mukteza adli, idari soruşturma bittabi devam ediyor. Bizim görevimiz uyuşturucuya ayrımsız vesileyle argıt vermemektir”

ANKARA – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, polis intiharlarıyla ilişik açıklama yaptı.

Share: